Napędem bramy garażowe z pilotem szybka odpowiedź drzwi do ogień awaryjnego użytku

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

Napędem bramy garażowe z pilotem szybka odpowiedź drzwi do ogień awaryjnego użytku

Możemy zaprojektować i dostarczyć różne wysokiej jakości szybkie działając szybki wzrost drzwi albo przez pcv lub stopu aluminium itp nasze drzwi zostały eksportowane do australii, nowa zelandia itp wysoki poziom rynku z wszystkich zaprojektowane i wykonane przez nas samych. C Lients są zadowalające naszej jakości i umieszczone więcej i więcej zamówień. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail lub online na czacie itp przed potwierdzeniem zamówienia, ponieważ jest bardzo spersonalizowany produkt.

Elektryczne szybki wzrost zwijanie migawki drzwi, rolki drzwi lub przekroju drzwi podnoszone do góry jest rodzaj drzwi lub okna migawki składający się z wielu poziomej listwy (lub czasami barów lub web systemy) zawiasach razem. Drzwi jest podniesiona, aby go otworzyć i opuszczane, aby go zamknąć. Na dużych drzwi, działania mogą być motorowe. Zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem. W migawki formularz, jest on stosowany w przedniej części okna i chroni okna z wandalizmu i włamaniem próbami.

Przemysłowe brama roletowa: przemysłowe migawki zasłona do drzwi przez malowanie proszkowe, kształt piękno, kolor wygląd, puderniczka wspólne z powierzchni stopu aluminium, zmniejszenia tarcia, zarysowania, oprzeć deszczu na korozję, piasku i pyłu są trwałe. To również ma pewną anti-wiatr siłę do zapewnienia bezpieczeństwa drzwi ciała.

Cechy:

1. klasa II lub do klasy III odporne na wiatr, nadaje się do stosowania na zewnątrz

2. rurowa aluminiowa wiatr bary równomiernie rozmieszczone na kurtyny, aby zapewnić panel wytrzymałości.

3. “Plug and Play” instalacji elektrycznej.

4. Factory wstępnie zmontowane framuga drzwi i nagłówek moduły.

5. Safety zdjęcia-oko.

6. bezpieczeństwa odwrócić krawędzi.

7. darmowa-przed upadkiem.

Zalety:

Break-w ochrony:

Przez zainstalowanie rolet drzwi można zapisać własności z intruzami, burglaries, wandalizm ataki. Są one silne i niezawodne i nie są łatwe do usunięcia, ponieważ są one bardzo mocno zamontowane na drzwi.

Oszczędność energii:

Rolety działać jako izolatory i może pomóc niższe dół zużycie energii. Gdy pojawi się te drzwi do zainstalowania pojawi się ładne procent energy bill oszczędności.

Pogoda ochrona:

Zapewniają ochronę przed hurricanes, powodzie, tornadoes, i innych trudnych warunkach pogodowych. W wielkiej brytanii, ludzie pozostają alert z grad burze, ulewne deszcze, poważne burze itp, jak te pogoda ataki wystąpić więcej często, w związku z tym, ochrona jest must-have. Redukcja szumów:

Przez zainstalowanie rolki brama roletowa można zauważyć redukcji w zewnętrzne hałasu; zanieczyszczenie hałasem. W ten sposób swoje stres poziom będzie utrzymana.

Kontroli światła

Jeśli nie chcesz, aby wejść do światła wewnątrz pomieszczeń, rolki okiennice może być używany do sterowania promieni słonecznych wejściem nieruchomości. W zależności od wymagań, można albo całkowicie obniżyć okiennice lub zostawić je na wpół otwarte.

Zastosowanie:

Rolet mają wiele zastosowań, w tym drzwi dla vans, garaże, kuchnie, szkół, więzieniach i magazyny. W niektórych częściach świata, rolki okiennice są dotowane przez lokalnych rządów. W obszarach, które są często narażone na niepogody, rolki okiennice są używane jako metody izolacji, może chronić windows przed grad uszkodzenia, i mogą być wykonane, aby wytrzymać wysokiego wiatrowych.

3 godziny ogień odporne rolet są przeznaczone do otwory z ognioodporne ściany gdzie izolowanie lub opór przejście ognia jest wymagane. Są one powszechnie stosowane jako część zintegrowany ochrony przeciwpożarowej system w aplikacji, takich jak centrów handlowych, szpitalach, w wieku opieki obiektów, niebezpiecznych towarów przechowywania, magazyny, fabryki i biura budynków.

Tagi: Tanie: Napędem bramy garażowe z pilotem szybka odpowiedź drzwi do ogień awaryjnego użytku, wysokiej jakości Napędem bramy garażowe z pilotem szybka odpowiedź drzwi do ogień awaryjnego użytku, dostawcy Drzwi i Ramy Okienne z Chin

Rozmiar przesyłki 600cm x 600cm x 80cm (236.22in x 236.22in x 31.50in)
Waga przesyłki 200.0kg (440.92lb.)
Typ jednostki część
Typ Drzwi i ramy okienne

Napisz opinię

Napędem bramy garażowe z pilotem szybka odpowiedź drzwi do ogień awaryjnego użytku

Napędem bramy garażowe z pilotem szybka odpowiedź drzwi do ogień awaryjnego użytku

Napisz opinię

Wam też może się spodobać