AOAEA100 % czystej bawełny stałe kąpieli ręcznik dla dorosłych szybkoschnący miękkie wielobarwne silne wody chłonne antybakteryjne

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

Opis produktu:

Zakupy uwagi:

W przypadku zakupu produkt, który jest zakupione zgodnie z pakietu, kolor produktu jest losowo, i to jest na ogół dostarczone na średnia zgodnie z każdego koloru. Jeśli masz wymagania dla dystrybucję kolorów, proszę skontaktować się z nami wcześniej podczas składania zamówienia.

Wysyłka:

W weekendy i święta, czas transportu może być nieco opóźnione, szczególnie na święta, które opóźni dostawy.

1. proszę sprawdzić opakowanie po raz pierwszy, gdy otrzymasz towar. Jeśli jest uszkodzony, proszę nie podpisać otrzymania. Wszystkie elementy muszą być wysłany do Assochange.org weryfikacji adres, upewnij się, że twój adres do korespondencji zostało zaktualizowane.

2. małe zamówienia są wysyłane 3-5 dni, duże zamówienia są wysyłane 7-10 dni, i ilość niestandardowych produktów jest około 15 dni.

3. należności celnych przywozowych, ceł i opłaty nie są wliczone w projekcie cena lub ładunków. Te koszty są w gestii kupującego.

Powrót & zwrot:

1. masz 7 dni na kontakt, 30 dni od daty otrzymania elektronicznej. Jeśli trzymać ten przedmiot na więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane do użytku i nie będziemy zwrotu lub go zastąpić. Istnieje bez wyjątków! Transporcie opłata jest ponoszone przez sprzedającego i kupującego.

2. wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu, należy zapewnić naszym listu przewozowego numer.

3. zwrócimy wszystkie zwycięskiej oferty kwoty po kupujący i sprzedający anulować transakcję z Assochange.org, po otrzymaniu oryginalny stan i pakowania towarów (w tym wszystkie części i akcesoria). Lub można wybrać alternatywą.

4. jeśli produkt nie jest reklamowany, będziemy ponosić pełne koszt wysyłki.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, gdy pojawi się pakiet, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta pierwszy. Pomożemy ci rozwiązać problemy.

Tagi: Tanie: AOAEA100 % czystej bawełny stałe kąpieli ręcznik dla dorosłych szybkoschnący miękkie wielobarwne silne wody chłonne antybakteryjne, wysokiej jakości AOAEA100 % czystej bawełny stałe kąpieli ręcznik dla dorosłych szybkoschnący miękkie wielobarwne silne wody chłonne antybakteryjne, dostawcy Ręczniki z Chin

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.41kg (0.90lb.)
Rozmiar przesyłki 35cm x 25cm x 10cm (13.78in x 9.84in x 3.94in)
Numer modelu FC-XZ-001
Wzór Gładkie barwione
Styl Zwykły
Funkcja Można prać w pralce,Quick-dry,Sprężone
Jednorazowe Nie
Absorpcji 5 s-10 s
Kształt Plac
Technika Tkane
Typ wzoru Stałe
Typ Ręcznik kąpielowy
Nazwa marki AOAEA
Materiał 100% bawełna organiczna
Waga 389g

Napisz opinię

AOAEA100 % czystej bawełny stałe kąpieli ręcznik dla dorosłych szybkoschnący miękkie wielobarwne silne wody chłonne antybakteryjne

AOAEA100 % czystej bawełny stałe kąpieli ręcznik dla dorosłych szybkoschnący miękkie wielobarwne silne wody chłonne antybakteryjne

Napisz opinię

Wam też może się spodobać