Dla H3C 1000base-zx, 1.25g 1550nm 120 km SFP transceiver, moduł optyczny z DDM i LC złącze

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

384.47zł

404.71zł

-5 %

Podziel się na portalach społecznościowych

1.25 gb/s 1550nm 120 km Jednomodowy SFP Transceiver ze Złączem LC Duplex I DDM Funkcji, kompatybilny z H3C sytem.

Cechy Produktu

Danych-stawka 1.25 Gbps/1.063 Gbps pracy

1550nm DFB laser i APD zdjęcie detektor do 120 km transmisji

Hot-plug SFP ślad duplex LC złącze Interfejs

120 km z 9/125 & micro; m SMF

Klasy 1 FDA i IEC60825-1 Bezpieczeństwa Lasera Zgodny

Kompatybilny z SFP MSA

Kompatybilny z SFF-8472

+ 3.3 v pojedyncze zasilanie

Średnia Moc Wyjściowa:-9.5 ~-3dBm

Czułość odbiornika:-17dBm

Zastosowania

Gigabit Ethernet

Włókna Kanał

Przełącznik do interfejsu Przełącznika

Włączony płyta montażowa aplikacji

Router/Serwer interfejs

Inne transmisji optycznej systemów

Nasza Fabryka

Certyfikaty

Pakiet

Porady proszę przeczytać uważnie

WYSYŁKA

1. wysyłamy towar do wszystkich krajów na całym świecie.

1.1 świadczymy darmowa wysyłka z Epacket do Stanów Zjednoczonych, pakiety powinna być mniejsza niż 2000 gram, czas dostawy wynosi około 7-20days.if wartość pakiet jest więcej niż USD200, Będą pobierane podatków.

1.2 Chiny Post Registered Air Mail jest również bezpłatna wysyłka, pakiety powinna być mniejsza niż 2000 gram, Ten wysyłka sposób może dostarczyć do wszystkich głównych krajach na świecie, normalnie czas dostawy wynosi 16 ~ 35 dni, z wyjątkiem Braizil, to będzie 60 ~ 90days.

1.3 international Express, takich jak DHL, EMS, FedEx, UPS, TNT są opcjonalne na państwa życzenie, Koszt będzie na kupujących konto. postaramy się znaleźć najlepsze wysyłka sposób według różnych lokalizacji, aby zapisać ładunków. Koszty wysyłki są obliczane i określona przez działki's waga i rozmiar.

2. wszystkie ceł i podatków są w gestii kupującego.

3. w celu dostać rzeczy płynnie, proszę potwierdzić swój adres docelowy i numer kontaktowy po dokonaniu płatności. Dzięki!

4. jeśli masz wysyłka wniosek, prosimy o kontakt z nami, i będziemy szczęśliwi, aby pomieścić ciebie.

5. dla Braizil klientów, proszę to numer VAT w kolejności informacji, zamówienia mogą być opóźnione, jeśli nie mamy swój numer VAT.

5. luzem Kupujący prosimy o kontakt Przed Licytować!

GWARANCJA

Obiecujemy wszystkie reklamowane transceivery optyczne są fabrycznie nowe z nowych elementów i części i absolutnie nigdy nie używać starych i odnowiony materiałów. Wszystkie transceivery optyczne zostały przez test funkcjonalny i badanie starzenia. Oferujemy 3 lata gwarancji dla wszystkich transceivery optyczne od daty wysyłki.

Powrót & Zwrot

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu (s) zakupiony, zwrócimy ci, gdy elementów odesłany. dajemy pełny zwrot pieniędzy, jeśli elementy są zwrócone w oryginalnym stanie.

Co DOSTARCZAMY

Dostarczamy wszystkie rodzaje kompatybilny transceiver optyczny moduły, w tym SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, x2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM i innych specjalnych modułów nadawczo-odbiorczych. Nasze produkty są zgodne z Cisco, Ciena, H3C, HP, Ekstremalne, Odlewni, Avaya, d-link, Alcatel, riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei, itp.

Tagi: Tanie: Dla H3C 1000base zx, 1.25g 1550nm 120 km SFP transceiver, moduł optyczny z DDM i LC złącze, wysokiej jakości Dla H3C 1000base-zx, 1.25g 1550nm 120 km SFP transceiver, moduł optyczny z DDM i LC złącze, dostawcy Włókien Światłowodowych Urządzeń z Chin

Typ jednostki część
Rozmiar przesyłki 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
Waga przesyłki 0.15kg (0.33lb.)
Kompatybilny Intel,Huawei,Przejście Sieci,Alcatel-lucent,QSFPTEK,Planet,Tp-link,Ekstremalne,Supermicro,Moxa,Ericsson,Aruba,Cisco,Brocade,Odlewnia,Hp,Mikrotik,Ubiquiti,Enterasys,Trendnet,Netgear,Zyxel,IBM,F5 Networks,H3c,Dostosowane Marki,Avago,Arista,Mellanox,Avaya,Dell,Dell Force10,Hirschmann,Otwarty Wyłącznik,Ciena,Finisar,Juniper,Smc,Linksys,Allied,D-link
Włókna Typu Tryb pojedynczego
Numer modelu SFP-GE-ZX-B-H3
Nazwa marki Opmedia

Napisz opinię

Dla H3C 1000base-zx, 1.25g 1550nm 120 km SFP transceiver, moduł optyczny z DDM i LC złącze

Dla H3C 1000base-zx, 1.25g 1550nm 120 km SFP transceiver, moduł optyczny z DDM i LC złącze

Napisz opinię

Wam też może się spodobać