Zawór Ciśnienia Turbosprężarki Recyrkulacji Spalin Converter Dla FIAT LANCIA ALFA ROMEO 0928400414 9635704380

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Zawór Ciśnienia Turbosprężarki Recyrkulacji Spalin Converter Dla FIAT LANCIA ALFA ROMEO 0928400414 9635704380

Waga brutto: 0.35 kg/sztuka

opakowanie: 1 SZTUK/Plastikowej torbie

zastosowanie: ALFA ROMEO FIAT LANCIA

Przeczytaj Wszystkich Poniżej Ostrożnie!!! przed Porządku

jeśli nie można upewnić się, że części pasują do twojego samochodu, czy nie, proszę sprawdzić numer części przez państwa VIN (Numer Identyfikacyjny Pojazdu) z lokalnego sprzedawcy lub z nami beore zakupu!

powrót i zwrot NIE są do zaakceptowania dla przedmiotów, które nie sprawdzić kompatybilność!!

tylko wysyłamy na określony adres na Assochange.org podczas kasy, jeśli wysyłamy twój rzecz do starego lub nieprawidłowy adres i powraca z powrotem jak unclaimed w jego pierwotnego stanu, towar 's zwrotu kosztów będzie tylko być wydane. obecnie nie wysyłamy do APO/P.O. pudełka

proszę podać nam swoją Pełną nazwę, adres pocztowy, Kod pocztowy, numer telefonu, aby upewnić się, że możesz otrzymywać rzeczy szybko. to nie będzie naszym obowiązkiem, i płatności nie zostaną zwrócone jeżeli nabywca nie zapewnia prawidłowe informacje o wysyłce. w jaki sposób można sprawdzić kompatybilność?

-można znaleźć dziennik centrum serwisowego w lokalnej, zadzwoń i poproś je przez swojego samochodu układu jezdnego # i numer części.

-można również znaleźć oficjalnej stronie internetowej dla Mitsubishi, Honda, Nissan, Toyota, Hyundai, GM usługi, zaloguj się tam i znaleźć kompatybilność. wysyłka

podczas składania zamówienia, proszę wybrać metodę wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po płatność została wykonana.

tylko wysyłamy na określony adres na Assochange.org podczas kasy, jeśli wysyłamy twój rzecz do starego lub nieprawidłowy adres i powraca z powrotem jak unclaimed w jego pierwotnego stanu, towar 's zwrotu kosztów będzie tylko być wydane.

Ccurrently, nie wysyłamy do APO/P.O. BoxesPlease podać nam swoją Pełną nazwę, adres pocztowy, Kod pocztowy, numer telefonu, aby upewnić się, że możesz otrzymywać rzeczy szybko. to nie będzie naszym obowiązkiem, i płatności nie zostaną zwrócone jeżeli nabywca nie zapewnia prawidłowe informacje o wysyłce.

nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.

koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. Polityka zwrotu i Wymiany

oferujemy jeden miesiąc bezpłatną wymianę, jeśli istnieje problem z pozycji jakości, ale nie do niewłaściwego użytkowania. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.

mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do być zastąpione. We zapewnić utrzymanie, ale nie ponosi żadnych wspólne i kilka odpowiedzialności. uszkodzone lub Niewłaściwy Element Dostarczany

jeżeli rzecz, którą chcesz, aby powrócić jest inoperable, ale nie ma oczywiste uszkodzenia, uważa się za wadliwy. w przypadku otrzymania wadliwego lub niewłaściwy element, proszę zapisać wszystkie materiały opakowaniowe i dokumentacji, i natychmiast skontaktować się z nami o numer pozycji, trade manager ID, i opis wady w ciągu 7 dni od daty pakiet przybył, a my zrealizujemy twoje życzenie natychmiast. element zastępczy zostanie przetworzone i wysłane po zwrotu i inspekcja oryginalny element. nie Roszczeń będą przyjmowane po 7 dniach. zdjęcia cyfrowe są wymagane do wszystkich przypadkach z wadliwego elementu.

wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i nieużywanym warunku, lub że zostaną odrzucone i wysyłane z powrotem do ciebie. prosimy o kontakt z nami na wszelkie pytania. o Howellney

Howellney mają skupia się na profesjonalny serwis auto części przez wiele lat. Relaying na profesjonalny zespół obsługi i siłę technicznych, firma rozwinęła się międzynarodowy przedsiębiorstw, integracji R & D & #65292; Produkcji, Kontrola jakości, przechowywania, Import & Export Sales.

Firma sprzedam własną markę “ Howellney ” produktu. naszym głównym produktem są w tym Auto Czujniki, Zawór elektromagnetyczny, siłownik, zegar Wiosna, Łańcuch transferu, Cewka zapłonowa, rezystor dmuchawy, a także Volkswagen Land rover, Jeep, Mercedes-benz, BMW, Mitsubishi, Ford pick up Cały Auto części itp dlatego mają oczywistą przewagę w integracji zasobów. informacje zwrotne

jesteśmy zależni od wsparcia i satysfakcji do sukcesu, uprzejmie proszę światła pięć gwiazdek, gdy otrzymał towar, jeśli masz jakiekolwiek disatisfaction, uprzejmie prosimy o kontakt z nami poprzez trademanger, whatsapp lub e-mail, Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

Tagi: Tanie: Zawór Ciśnienia Turbosprężarki Recyrkulacji Spalin Converter Dla FIAT LANCIA ALFA ROMEO 0928400414 9635704380, wysokiej jakości Zawór Ciśnienia Turbosprężarki Recyrkulacji Spalin Converter Dla FIAT LANCIA ALFA ROMEO 0928400414 9635704380, dostawcy Zawór Recyrkulacji Spalin z Chin

Waga przesyłki 0.45kg (0.99lb.)
Typ jednostki część
Rozmiar przesyłki 12cm x 12cm x 8cm (4.72in x 4.72in x 3.15in)
Certificate TS16949
position 100% new
Waranty 12 months
Materiał Mixture
Numer modelu 0928400414 9635704380
Year 1997-2006
Nazwa marki HOWELLNEY
Application ALFA ROMEO FIAT LANCIA

Napisz opinię

Zawór Ciśnienia Turbosprężarki Recyrkulacji Spalin Converter Dla FIAT LANCIA ALFA ROMEO 0928400414 9635704380

Zawór Ciśnienia Turbosprężarki Recyrkulacji Spalin Converter Dla FIAT LANCIA ALFA ROMEO 0928400414 9635704380

Napisz opinię

Wam też może się spodobać