Panna młoda ślub akcesoria podwójne warstwy satin Ribbon Krawędzi krótki welon włosów akcesoria

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

powrotna Polisa:

twoja satysfakcja jest niezwykle ważne dla nas. po przybyciu paczki, zachęcamy, aby sprawdzić i upewnić się, że sukienka lub odzież została wykonana z standardowej wielkości lub niestandardowych pomiarów, że podano. spróbuj na swojej sukni lub ubrania tak szybko, jak to możliwe bez zmienianie, lub mycia sukienkę.

uszkodzony, uszkodzone lub Misshipped Przedmioty

uszkodzony, uszkodzone lub błędnie dostarczonych elementów są uprawnione do pełnej refundacji. przy żądaniu zwrotu kosztów, proszę być gotowi dostarczyć nam fotografie wyraźnie pokazujące problem z pozycji. jeśli uważasz, że twoje produkty zostały uszkodzone podczas transportu, musimy fotografie pokazujące uszkodzone opakowanie, jak również " dowód uszkodzenia " dokumentacja od przewoźnika dostawy w celu przetworzenia zwrotu.

Kwestii rozmiaru lub Montażu

jak wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie, gotowego produktu mogą się różnić o około jednego lub dwóch cali w obu kierunkach z określonych wymiarach.

kolor Mismatch

ustawienia komputera ekran może zmieniać kolor na zdjęciach pokazanych na stronie. lekki kolor mismatches pomiędzy kolorem swojej pozycji i kolor wyświetlane na ekranie może nie znaczy, że produkt jest uszkodzony lub błędnie wysłane. jednak, jeśli są przekonani, że otrzymałeś przedmiot w złym kolorze, proszę skontaktować się z nami, aby zobaczyć, czy zwrot lub zwrot jest możliwy.

Politykę anulowania:

rozumiemy, że zamawianie element na specjalne okazje to ważne przedsięwzięcie, i naszą politykę anulowania został stworzony z tym w umyśle. w magazynie pozycji Proszę odnieść się do naszej anulowanie i powrotu polityki szczegóły poniżej.

punkt a anulowania wniosków otrzymanych w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności będzie kwalifikować się do pełnej refundacji.

-po zamówienie zostało wysłane, to może nie być anulowane.

jeśli chcesz, aby anulować zamówienie, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem skrzynki odbiorczej wiadomość, postaramy się odpowiedzieć w ciągu jednego dnia roboczego.

śledź nas

opinie od kupujących

Tagi: Tanie: Panna młoda ślub akcesoria podwójne warstwy satin Ribbon Krawędzi krótki welon włosów akcesoria, wysokiej jakości Panna młoda ślub akcesoria podwójne warstwy satin Ribbon Krawędzi krótki welon włosów akcesoria, dostawcy Bridal Welony z Chin

Rozmiar przesyłki 20cm x 10cm x 2cm (7.87in x 3.94in x 0.79in)
Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.2kg (0.44lb.)
Nazwa działu Dorosłych
Styl welony krawędzi Ribbon krawędzi
Kolor Biały, Kości słoniowej
Płeć Kobiety
Materiał Nylon
Technika Gładkie barwione
Długość produktu 75 cm
Numer modelu V4
Typ artykułu Bridal welony
Warstwy welony Dwuwarstwowy
Nazwa marki Terence color

Napisz opinię

Panna młoda ślub akcesoria podwójne warstwy satin Ribbon Krawędzi krótki welon włosów akcesoria

Panna młoda ślub akcesoria podwójne warstwy satin Ribbon Krawędzi krótki welon włosów akcesoria

Napisz opinię

Wam też może się spodobać