60 płyty Lutowane Płytowy Wymiennik Ciepła Ze Stali Nierdzewnej SUS304, recyrkulacji agregat

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

639.17zł

809.08zł

-21 %

Podziel się na portalach społecznościowych

60 płyty SUS316 Lutowany Wymiennik Ciepła Ze Stali Nierdzewnej, recyrkulacji agregat

wymiary 19.3*8.3*14.3 cm

pojemność: 76 000 Kcal/h

powierzchnię wymiany: 0.96sq.m

maksymalne ciśnienie robocze: 30Mpa

połączenia: BSP1/2 " * BSP 1 "

> > > wysyłka i Przekazania większość przedmiotów w naszym sklepie zostanie wysłane w ciągu 3 dni roboczych po zapłaty zweryfikowane przez Assochange.org notowane na koszt wysyłki NIE obejmuje dodatkowych opłat za odludziu wymienione ekspresową firmy ETA (Przewidywany Czas Przybycia) wyświetlane w aukcji jest podane przez wysyłka firmy, ale, że nie może być jako powód opóźnione dostawy sporu. NIE będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek opóźnienia podczas porodu, w tym, ale nie ograniczając się do kontroli celnej opłata pocztowa, strajk, siły wyższej itp rosyjskich odbiorców były wymagane, aby wypełnić imię i nazwisko; brazylijski kupujący są wymagane, aby zostawić CPF/CPNJ Numer; chilijskie kupujący są wymagane, aby zostawić numer RUT > > > obyczajowego Obowiązku i Podatków należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie.

> > > powrotu jeśli pojawi się element nie opisany, prosimy o kontakt z nami w ciągu 7 dni i zwrócić przedmiot do prawidłowego jeden. jeśli pojawi się element DOA (uszkodzenia w dniu przyjazdu) lub wad produktów, prosimy o kontakt z nami. wymianę lub zwrot będą oferowane po komunikacji. niektóre niskiej cenionych pozycji może nie być zwrócone. wszystkich NIE Sprzedawca Pomyłki zwrotów, wysyłki i opłaty manipulacyjnej będą na konto kupującego wszystkie produkty powrotu powinna być w oryginalnym opakowaniu z wszystkimi akcesoriami zawarte. > > > gwarancji stoimy za naszych produktów, dzięki czemu są zawsze pokryte! , aby udowodnić, że oferujemy BEZPŁATNY Sześciu MIESIĘCY ograniczonej gwarancji. proszę przeczytać następujące ważne szczegóły dotyczące Politykę Gwarancyjną. gwarantujemy, wszystkie produkty są wolne od wad materiałowych lub wykonania przez co najmniej 6 miesięcy od daty zakupu. jesteśmy w pełni zagwarantować klientom zwrot lub wymianę w ciągu 7 dni roboczych, jeśli element DOA (uszkodzenia w dniu przyjazdu). dożywotnia gwarancja obejmuje normalnego produktu nosić-out, zużycia lub nadużycia. gwarancja nie stosuje się do warunków wynikające z niewłaściwego użytkowania, nadużycia, zaniedbania, wypadek, niewłaściwego stosowania, nieprawidłowej instalacji lub alteration. > > > informacje zwrotne Proszę o Kontakt Z nami, jeśli jest jakiś problem z płatności, dostawy lub produkty otrzymane. ujemne sprzężenie zwrotne będzie zrobić nie pomóc, aby rozwiązać problem.

Tagi: Tanie: 60 płyty Lutowane Płytowy Wymiennik Ciepła Ze Stali Nierdzewnej SUS304, recyrkulacji agregat, wysokiej jakości 60 płyty Lutowane Płytowy Wymiennik Ciepła Ze Stali Nierdzewnej SUS304, recyrkulacji agregat, dostawcy Generatory benzynowe z Chin

Typ jednostki część
Waga przesyłki 5.0kg (11.02lb.)
Rozmiar przesyłki 40cm x 20cm x 20cm (15.75in x 7.87in x 7.87in)
Model Number BPHE-60
Material Stainless Steel
Maximum Working Pressure 30 Mpa

Napisz opinię

60 płyty Lutowane Płytowy Wymiennik Ciepła Ze Stali Nierdzewnej SUS304, recyrkulacji agregat

60 płyty Lutowane Płytowy Wymiennik Ciepła Ze Stali Nierdzewnej SUS304, recyrkulacji agregat

Napisz opinię

Wam też może się spodobać