HGR25-2900MM CNC HIWIN liniowy przewodnik Rail z tajwanu

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę nie wahaj się skontaktować nas, jesteśmy zapewnić wszystkie twoje pytania będą otrzymywać uwagę odpowiedzi.

1. Kupujący mogą uzyskać prowadnicy liniowej 10-15 dni dla dostawy po złożeniu zamówienia zapłaty. mamy wiele towarów akcji, jesteśmy w stanie dostarczyć towar trzeba 3-7 dni roboczych, uprzejmie Proszę zorganizować swoje zamówienia z góry!

2. nie obejmuje akcesoriów, takich jak normalny prowadnicy liniowej, wygadany jest dla jednej prowadnicy liniowej (blok) tylko. Some prowadnicy liniowej potrzebują peticoat, prowadzimy również sprzedaż, możemy dać ci najlepsze i omnibearing usługi.

3. normalny przewodnik może być wykonany na tajwanie. proszę daj mi swój rozmiar i szczegółów podczas składania zamówienia. i jesteśmy bardzo szczęśliwi, aby liniowy przewodnik bardzo pasuje do ciebie.

1. chcielibyśmy, aby wysłać liniowa zdjęcia na swój adres e-mail przed wysłaniem towaru, abyśmy mogli fix a miot nie lubisz i sprawiają, że liniowy przewodnik idealny, gdy pojawi się fresses. It jest dobre dla nas, można uzyskać prowadnicy liniowej, naprawdę podoba. However, trzeba teel mnie twój adres e-mail.

2. We może trzeba większość swoich wymagań, takich jak ekspresowych, teraz byliśmy prawie uesed Assochange.org Bliski logistics. we może, jak rquest. możemy zrobić dla ciebie najlepszy

3. 100% Zniżki po zleceń. we może przyjąć 30 Zniżki po zleceń.

prosimy o kontakt, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych dostępnych rozmiarach.

chcielibyśmy, aby wybór DHL. UPS. EMS jako express,

jeśli masz jakieś specjalne wymagania dotyczące firmy express, proszę powiedz nam.

zamówienie Cancellations

rozumiemy, że zamawianie a normalny przewodnik na specjalne maszyny to ważne przedsięwzięcie, i naszą politykę anulowania został stworzony z tym w umyśle. jednak, ważne jest, aby pamiętać, że nasz prowadnice liniowe są orginal zamówić, i po procesie tworzenia rozpoczęła materiały, nie mogą być ponownie wykorzystane. dobrą wiadomością jest to, że po złożeniu zamówienia, jest jeszcze czas, aby uzupełnić swój umysł. prosimy o zapoznanie się z naszą politykę anulowania szczegóły poniżej.

nasza Polityka Cancellations

-zamówienia anulowane w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności * będzie kwalifikować się do pełnej refundacji.

-zamówienia anulowane 1-3 dni po potwierdzeniu płatności będzie kwalifikować się do częściowego zwrot składający się z pełne koszty przesyłki i 50% ceny zakupu produktu.

-zamówienia anulowane po upływie 3 dni od potwierdzenia płatności będzie prawo do częściowy zwrot składający się z pełny koszt wysyłki.

-po zamówienie zostało wysłane, to może nie być anulowane.

po powrocie Do Wymiany lub Zwrotu

twoja satysfakcja jest niezwykle ważne dla nas. po przybyciu paczki, zachęcamy, aby sprawdzić i upewnić się, że liniowy przewodnik został złożony do o ania specyfikacji. spróbuj na prowadnicy liniowej tak szybko, jak to możliwe bez otwierania.

jeśli jesteś zwrot lub wymianę prowadnicy liniowej lub akcesoriów, prosimy upewnić się, że są w ich oryginalnym, nienaruszone i dołączone.

gdy ty dostajesz towary, proszę dać nam swoją opinię, tak, że możemy zrobić kilka poprawy i może zapewnić lepszą obsługę. twoja opinia będzie bardzo wdzięczny.

prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne, my będziemy jak w celu omówienia problemu i znaleźć najlepszy sposób na nas.

Tagi: Tanie: HGR25 2900MM CNC HIWIN liniowy przewodnik Rail z tajwanu, wysokiej jakości HGR25-2900MM CNC HIWIN liniowy przewodnik Rail z tajwanu, dostawcy Prowadnice liniowe z Chin

Typ jednostki część
Waga przesyłki 11.0kg (24.25lb.)
Rozmiar przesyłki 7cm x 5cm x 3cm (2.76in x 1.97in x 1.18in)
Numer modelu HGR25-2900MM
Guide Length 100mm-6000mm
Place of Origin Taiwan
Szerokość lub średnica przewodnik 25
quality HIWIN

Napisz opinię

HGR25-2900MM CNC HIWIN liniowy przewodnik Rail z tajwanu

HGR25-2900MM CNC HIWIN liniowy przewodnik Rail z tajwanu

Napisz opinię

Wam też może się spodobać