Coronwater 4.5 "x 10" Plisowana Poliester Wkład Filtra Wody 50 mikronów do PPL50-10B Osadów Filtr Wody

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

4.5 " x 10 " Plisowana Poliester Wkład Filtra Wody, Model: PPL50-10B

kariera Plisowana Poliester wkład filtra Wody jest produkowany z trwałego, włókniny i wielokrotnego użytku tkaniny poliestrowej.

materiał filtr jest plisowana wokół polipropylen rdzeń dla zwiększenia wytrzymałości. plisowana endcaps standardowej wkłady są zanurzone w termo-ustawienie winylu plastizol. kasecie, mają formowane bocznej. plisowana końce są zamknięte na bocznej z termoplastycznego kleju. kariera Wody zaprojektowany poliester mediów jest plisowana, aby zmaksymalizować brud zdolność zatrzymywania i przedłużyć okres czasu między zmian lub czyszczenie.

ten filtr jest odporny na działanie zarówno bakterie i agresję chemiczną co czyni je nadaje się do różnych mieszkalnych, handlowych osadów wody aplikacji.

cechy harmonijkowe konstrukcja zwiększa zdolność zatrzymywania brudu trwała poliestrowa nośnik jest bakterie i odporność chemiczna wszechstronny i wielokrotnego użytku, dzięki czemu dla różnych zastosowań

obsłudze ocen Te mperature: 4.4-52.0 C

klient również zobaczyć te produkty

wysyłka & Pakowanie

2x wkłady filtracyjne wody. przez międzynarodową normą wysyłki paczki.

Wysyłanie Paczek

Zamówienia wyśle z magazynu w ciągu 1-5 dni roboczych po dokonaniu płatności. W przypadku jakichkolwiek tymczasowe zdjęcie krótki, wysyłanie czas będzie kilka dłużej. W stawki wysyłki obejmują koszt wysyłki, obsługi, pakowania i związanych z nimi siły roboczej, ale nie podatek importowy. Płacą podatek importowy jest nabywcy odpowiedzialność. Będziemy współpracować kupującego do procesu odprawy Celnej. Podatek importowy nie wystąpić dla każdej przesyłki. Mamy również współpracować kupującego, aby uniknąć podatku zdarzyć.

Po Drodze Czas Poczta poczta i działki: 15-60 dni. Znacznie różni się w zależności od różnych obszarach, zwłaszcza w szczytu sezon. Post Gospodarki: 30 do 60 dni. Tańsze, ale dłuższy czas i nie śledzenia informacji. EMS: 7-15 dni. Ekspresowe: 7-15 dni. Szybciej, ale droższe.

Lokalnym Magazynie

Coronwater nawiązać magazyny w Zjednoczonego Państwa, Rosja, Hiszpania, na Ukrainie. Wybrać lokalnym lub w pobliżu magazyn będzie znacznie zmniejszyć czas wysyłki.

Gwarancja

Jeśli nie ma oświadczenie w stronie produktu, Coronwater produkty mają jeden rok gwarancji.

Cała Sprzedaż

Jesteśmy bardzo zadowoleni, aby współpracy ciebie w całej sprzedaży, mieszany rozkaz, dropshipping z konkurencyjnej cenie. Możemy zrobić OEM.

Skontaktuj się z nami Zapraszamy o kontakt na coś, mamy ludzi, aby służyć ci na każde pytanie. Proszę skontaktuj się z nami najpierw przed wszelkie spory lub negatywną/neutralną informacje zwrotne. Nie może niektóre opóźnienia ze względu na świecie różnicę stref czasowych. Jeśli naszą odpowiedź jest nie otrzymał w ciągu 48 godzin, proszę sprawdzić spam i poinformować nas.

Tagi: Tanie: Coronwater 4.5 "x 10" Plisowana Poliester Wkład Filtra Wody 50 mikronów do PPL50 10B Osadów Filtr Wody, wysokiej jakości Coronwater 4.5 "x 10" Plisowana Poliester Wkład Filtra Wody 50 mikronów do PPL50-10B Osadów Filtr Wody, dostawcy Wkłady Filtracyjne wody z Chin

Waga przesyłki 0.91kg (2.01lb.)
Rozmiar przesyłki 14cm x 25cm x 28cm (5.51in x 9.84in x 11.02in)
Typ jednostki lot (2 części/lot)
Filtr Precyzja 50 micron
Nazwa marki coronwater
Dożywotnia 6 Miesięcy
Materiał Polyster
Flow rate 10 gpm
model PPL50-10B
Dimension 4.5"x 10"
Mircon rating 50 micron
Application Sediment Rust Suspended solid

Napisz opinię

Coronwater 4.5 "x 10" Plisowana Poliester Wkład Filtra Wody 50 mikronów do PPL50-10B Osadów Filtr Wody

Coronwater 4.5 "x 10" Plisowana Poliester Wkład Filtra Wody 50 mikronów do PPL50-10B Osadów Filtr Wody

Napisz opinię

Wam też może się spodobać