5 sztuk C1110B dla lenovo C8200 fuser film Dla xerox C1110 C1190

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

Serwis gwarancyjny: krajów UE kupujących, uwaga: Ze Względu na szczególny charakter do drukarek i akcesoria komputerowe, wszystkie produkty sprzedawane w tym sklepie nie wdrożenia " dwa lata gwarancji usług towarów wymagane przez UE prawo ". canbe głowicę drukującą produktu wymiany w ciągu 7 dni po otrzymaniu pakietu, inne produkty gwarancji na okres 3 miesięcy, powierzchnia produktu defecty powinien dostarczyć wideo z pakietu otwarcia. powyżej rozwiązanie, jeśli kupujący nie akceptują, proszę nie kupować, prosimy o zrozumienie! UE Państw Członkiem: Finlandia, szwecja, Wielka Brytania, belgia, bułgaria, Republika czeska, dania, niemcy, Estonia, irlandia, grecja, hiszpania, francja, chorwacja, włochy, cypr, łotwa, litwa, luksemburg, węgry, Malta, holandia, Austria, polska, portugalia, rumunia, słowenii, słowacji.

stan produktu: Kompatybilny nowy.

WAŻNA UWAGA

daj nam znać swój numer modelu maszyny, wysyłamy każdy jeden z nich, gdy zamówienie bez wiadomość.

po insatllation jeżeli rzecz nie działa, proszę wysłać wideo, aby sprawdzić kroki instalacji od rozpoczęcia do końca, proszę pokazać w filmie elementu z niebieski kolor taśmy firmy " SWZNPART ", jeśli przedmiot bez logo taśmy na nim, proszę dawca znak dla pakietu, jeśli nie otrzyma pakiet przez siebie, lub otrzymać przez państwa przyjaciel. proszę pozwolić im zrobić dla ciebie, w tym wszystkim przypadku, sprawi, że pełny zwrot do kupujących konto bankowe. proszę złożyć zamówienie tylko po zaakceptować ten opption, daj nam znać przed złożeniem zamówienia, jeśli nie można zaakceptować rozwiązania.

jeżeli rzecz może nie działa, daj nam znać swoje maszyny poprzednich błąd, a my pomożemy ci rozwiązać problem, akceptujemy zwrot rzecz z powrotem do nas, i zapłacić koszty wysyłki w obie strony do kupujących banku konto po otrzymuj produkt i test,, gdy pojawi się przedmiot, przetestujemy go i wysłać wideo również jeśli produkt jest pracy, klient zapłaci koszty wysyłki w obie strony, nadzieję, że prosimy pamiętać o tym, i zrobić zamówienia dopiero po przyjąć to rozwiązanie.

jeżeli rzecz uszkodzenia podczas odbioru, proszę dawca znak dla pakietu, lub wziąć zdjęcie certyfikat produktu i poprosić o uszkodzenia dokument z urzędu pocztowego lub listonosza, zwrócimy do nabywcy tylko w tym przypadku, i proszę proszę złożyć zamówienie tylko po zaakceptować ten rozwiązanie.

numer części na produkcie lub na polu kiedyś ma inny, jeżeli rzecz nie kompatybilny dla urządzenia, należy wysłać wideo, aby pokazać kroki instalacji, i wysłać je do nas, będziemy płacić do aby powrócić koszt wysyłki, lub wysłać inny właściwej pozycji do ciebie, proszę złożyć zamówienie tylko po zaakceptować ta sprawa.

kolor produktu i zdjęcie kolor mają różne, ze wzgl? du z światło świeci, proszę tylko złożyć zamówienie po przyjąć tę sprawę.

formatowanie zarząd z 3 miesięczną gwarancją, inne przedmioty bez gwarancji.

prosimy o kontakt z nami aby uzyskać więcej ilość więcej rabat.

''''''''''''''''''''''' ROSJA KLIENTA UWAGA

w zależności od polityka Rosji Postu, proszę podać nam swoje imię i nazwisko, same l ike: Kovalev Oleg Ivanovich.

POWROTNA POLISA

jeśli uszkodzenia produktu, gdy otrzymują, proszę nie podpisać dla pakietu, lub możesz wziąć zdjęcie produktu, i poprosić o uszkodzenia certyfikat dokumentu od listonosza, my będzie zwrot po po szkody certyfikat dokumentu tylko. prosimy o kontakt z nami w ciągu 3 dni od otrzymania produktu, i proszę zwrócić produkt z oryginałem pakiet.

ZWROTNYCH

poinformuj nas o tym, jak jest pracy po otrzymaniu produktu pakiet, będziemy wdzięczni, jeśli czujesz się satisfite z naszych produktów. kiedy trzeba nową zamówienia, prosimy o poinformowanie nas o previou numer zamówienia, będzie dać naszemu klientowi dobry rabat, chcesz zrobić więcej kontaktów z tobą w przyszłości, dzięki współpracy ~!

Tagi: Tanie: 5 sztuk C1110B dla lenovo C8200 fuser film Dla xerox C1110 C1190, wysokiej jakości 5 sztuk C1110B dla lenovo C8200 fuser film Dla xerox C1110 C1190, dostawcy Fuser Film Rękawy z Chin

Rozmiar przesyłki 36cm x 28cm x 14cm (14.17in x 11.02in x 5.51in)
Typ jednostki lot (5 części/lot)
Waga przesyłki 0.2kg (0.44lb.)
Nazwa marki SWZNPART
Typ Fuser film rękawy
Package normal packing
Numer modelu C1110film printer film print film aleeve
Shipping method Aliexpress standard shipping method

Napisz opinię

5 sztuk C1110B dla lenovo C8200 fuser film Dla xerox C1110 C1190

5 sztuk C1110B dla lenovo C8200 fuser film Dla xerox C1110 C1190

Napisz opinię

Wam też może się spodobać