JINTAI nowy OEM Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09 Port USB do ładowania ładowarka Flex Doc

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

JINTAI nowy OEM dla Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09 Port USB do ładowania ładowarka Flex Doc

Kompatybilny Model: Dla Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09

Pakiet zawiera: 1 szt Ładowarka USB wtyczka portu ładowania

Wysyłka:

Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.

Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.

Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.

Zwrotów :

Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

Zwrócimy ci jeśli zwrócić elementów W ciągu 30 Dni Od otrzymania rzeczy dla jakaś reason. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.

Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

Gwarancja i konserwacja:

Oferujemy 1-miesiąc bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymiana W ciągu 15 dni od Swoje odbiór wyrobów, Produkt . Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.

Oferujemy również 12 - Miesiąc Wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. Jeśli jakakolwiek część jest wymagane, aby być zastąpione, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.

Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. Po dać rzeczy do firmy logistycznej, prześlij nam tropi liczbę. Jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej.

Odpowiedź:

Twoje zadowolenie i pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. My dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

Tagi: Tanie: JINTAI nowy OEM Huawei Mate 9 MHA L29 MHA L09 Port USB do ładowania ładowarka Flex Doc, wysokiej jakości JINTAI nowy OEM Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09 Port USB do ładowania ładowarka Flex Doc, dostawcy Kable komputerowe i Złącza z Chin

Waga przesyłki 0.05kg (0.11lb.)
Rozmiar przesyłki 12cm x 15cm x 21cm (4.72in x 5.91in x 8.27in)
Typ jednostki część
Typ Kabel zasilający
USB Charging Port
Produkty stan Zdjęcie
Pakiet Tak
Numer modelu TE0911+PC0204
Nazwa marki Jintai
Compatible Model For Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09
Długość kabla charing board

Napisz opinię

JINTAI nowy OEM Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09 Port USB do ładowania ładowarka Flex Doc

JINTAI nowy OEM Huawei Mate 9 MHA-L29 MHA-L09 Port USB do ładowania ładowarka Flex Doc

Napisz opinię

Wam też może się spodobać