Srebrny Sparkle 5 String Jazz Bass J Bass Pickguard Scratch Plate dla Fender

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

Materiał: Plastik, nie Metalu

W pickguard ma plastikowe folie ochronne na nim

Rzecz tylko pasuje American/Meksykańskie standardowy Fender 5 String Jazz Bass, ale nie Squier Jazz Bass lub jakiekolwiek inne modele Jazz Basy

Jakość jest świetna! 10 Pickguard Śruby są włączone. Najlepszy zamiennik dla stare pickguard

Jazz Bass Pickguard x 1

Płatność musi być odbierane w ciągu 7 dni po aukcje zakończony. Wyślemy go jak najszybciej po zapłaciłeś.

Wysyłamy w 2 dni roboczych. Większość naszych przedmioty są wysyłane za pośrednictwem zwykłych gospodarka Air Post bez śledzenia odniesienia, jeśli chcesz, aby dodać śledzenia odniesienie do swój pakiet, dodatkowe $4.00 będą potrzebne do wysyłki. Należy zwracać uwagę na ten termin przed zakupem.

My nie akceptujemy łączyć wysyłkę. Jeśli chcesz do żądania hurtową ofertę, proszę o kontakt w celu potwierdzenia opłaty wysyłki pierwszy.

Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy's odpowiedzialność. Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/ zakup.

Wysyłamy na adres, który wszedł podczas procesu finalizacji transakcji, raczej niż twój PayPal adres wysyłki.

To jest międzynarodowy post z Chin na Całym Świecie. normalny czas dostawy wynosi około 10-20 dni roboczych do Stanów Sates i 15-25 dni roboczych do innych krajów, proszę hojny zrozumieć, że.

Sprawdzić zamówienia natychmiast po ich otrzymaniu. Wszystkie roszczeń (uszkodzony, brakuje lub złe rzeczy) musi być złożony w ciągu 7 dni od daty otrzymania ich.

Uszkodzony Zamówienie:

Jeśli zamówienie ciebie otrzymał ma producenta wada, proszę napisz do nas zdjęcia wadliwego elementu natychmiast. Robimy trzeba odesłać wadliwe części przed wysyłamy ci zastępstwo. Jak najszybciej otrzymaniu wadliwego część i zapoznać się z nim, będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie.

Uszkodzone w Tranzycie:

Sprawdzić swój pakiet (s), zanim go zaakceptować. Jeśli widzisz żadnych uszkodzeń i/lub dowody tampering na zewnętrznej pakowania musisz upewnić się, że dostawy osoby sprawia, że notatkę o to szkoda na dostawy otrzymania. Po 've wykonane upewnić uwaga uszkodzenia jest na dostawy odbiór, powiedz dostawy kierowcy, że odmówić akceptuje uszkodzone pakiet, a następnie skontaktuj się z nami natychmiast. Jak tylko potwierdzić z nasz przewoźnik, będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie.

Brakuje Zamówienia:

Jeśli otrzymał częściowe zamówienie, skontaktuj się z nami natychmiast. W tym przypadku, proszę napisz do nas zdjęcia częściowe zamówienie otrzymał. Jak tylko potwierdzić z nasz wysyłki dept., będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie.

Źle Zamówienia:

Jeśli otrzymasz przedmiotu, który nie zamówienie, skontaktuj się z nami natychmiast. W tym przypadku, proszę napisz do nas zdjęcia element, który otrzymał. Jak tylko potwierdzić z nasz wysyłki dept., będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie.

Jednym słowem, Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt z nami! Będziemy rozwiązać swoje problemy tak szybko, jak to możliwe. Proszę nie otwierać spór lekko przed skontaktuj się z nami, to nie sprzyja, aby rozwiązać problem. Dzięki za zrozumienie!

Doceniamy wszystkie biznesu z naszych klientów, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić pozytywne opinie i dać nam 5 gwiazdek wyniki. Jeśli masz problemy, proszę upewnij się, aby skontaktować się z nami, a my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, prosimy o kontakt z nami, będziemy odpowiedź cię w 24 godzin. Proszę sprawdzić nasze warunki i opisy dokładnie przed złożeniem oferty.

Tagi: Tanie: Srebrny Sparkle 5 String Jazz Bass J Bass Pickguard Scratch Plate dla Fender, wysokiej jakości Srebrny Sparkle 5 String Jazz Bass J Bass Pickguard Scratch Plate dla Fender, dostawcy Części i akcesoria do gitar z Chin

Rozmiar przesyłki 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.05kg (0.11lb.)
Typ 4,null
Nazwa marki Dopro

Napisz opinię

Srebrny Sparkle 5 String Jazz Bass J Bass Pickguard Scratch Plate dla Fender

Srebrny Sparkle 5 String Jazz Bass J Bass Pickguard Scratch Plate dla Fender

Napisz opinię

Wam też może się spodobać