Szczegóły o 14 "Chiński Brązu Zwierząt Udanych Do Biegania Tang Koń Smok Pho

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

494.18zł

705.98zł

-30 %

Podziel się na portalach społecznościowych

Zapraszamy do mojego sklepu:

Powitanie mój sklep sklep! Jak towarów na zdjęciu, to jest tak zaskakujące uroda! Jeśli ci się spodoba, nie \\\\\\\\\\\\\\ nie przegap! Mogę dać ci najniższą cenę! Nadzieję, że robisz zakupy szczęśliwie tutaj! To będzie was błogosławi zdrowia szczęścia!

Wszelkie pytania proszę kontaktować się z nami przed złożeniem oferty lub zamówienia, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Proszę przeczytać Opis przedmiotu i wysyłka Opis.

Będziemy dostarczać pozycja W kupujący płatności w ciągu 3 dni roboczych.

Ta pozycja jest wysyłka Singapur Airmail, Czas Wysyłki: 18-30 dni roboczych (Z Wyjątkiem Soboty i Niedziele i wakacje prawne) przyjeżdżać (Dissimilarity narodu, koszt dostarczyć czas dissimilarity), Mają tropić liczbę,

Płatność:

Akceptuję następujące formy płatności: Alipay

Wysyłka & Handling:

EMS, Średnia wysyłka okres jest 7-10 dni.

Jeśli wybierzesz EMS, trzeba zapłacić pewną opłatę. EMS.

Towarowego jest droższe. Trzeba zapłacić (25US :). to zwykle trwa 8-12 dni.

Jak tylko jasne płatności, wysyłamy rzecz w 48 godzin. (weekend i holidy nie wliczone). Dostawa & opłata manipulacyjna obejmuje pakowania, magazyn i dystrybucji kosztów, nie znaczek tylko. Prosimy upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny zanim zapłacisz.

Powrotna Polisa:

Jeśli znajdziesz jakieś problemy z jakością, gdy pojawi się przedmiot od nas. Proszę napisz do mnie wkrótce. Będę rozwiązać go dla ciebie w 48 godzin. (Pełny zwrot lub wymianę jest ważna w 15 dni po płatność została potwierdzona)

Opinie

Doceniamy swoją pozytywną opinię, będziemy zostawić positve odpowiedź do ciebie, gdy masz otrzymał pozycję. Jeśli jest coś, co niezwykłe lub masz jakieś wątpliwości, proszę nie \\\\\\\\\\\\\\ nie zostawić neutralną lub negatywną opinię, możesz skontaktować się z nami bez wahania, a my postaramy się jak najlepiej, aby go rozwiązać.

\'

Tagi: Tanie: Szczegóły o 14 "Chiński Brązu Zwierząt Udanych Do Biegania Tang Koń Smok Pho, wysokiej jakości Szczegóły o 14 "Chiński Brązu Zwierząt Udanych Do Biegania Tang Koń Smok Pho, dostawcy Statuetki i Rzeźby z Chin

Waga przesyłki 3.6kg (7.94lb.)
Typ jednostki część
Rozmiar przesyłki 35cm x 30cm x 20cm (13.78in x 11.81in x 7.87in)
Funkcja regionalna Chiny
Motyw Maskotka
Unit Type piece
Materiał bronze
Package Size 35cm x 30cm x 20cm (13.78in x 11.81in x 7.87in)
Nazwa marki JINHONGBO
Package Weight 3.6kg (7.94lb.)

Napisz opinię

Szczegóły o 14 "Chiński Brązu Zwierząt Udanych Do Biegania Tang Koń Smok Pho

Szczegóły o 14 "Chiński Brązu Zwierząt Udanych Do Biegania Tang Koń Smok Pho

Napisz opinię

Wam też może się spodobać