XHR-2P 2.45 2.542500 mAh 524078 3.7 V bateria litowo-polimerowa

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

4914954415354531 18650 baterii

XHR-2P 2.54 2500 mAh 524078 3.7 V bateria litowo-polimerowa

Model produktu: SD524078

Rozmiar produktu: Max długi 78x szeroki 40X grubości 5.2mm

Elektryczne core pojemność: 2500 mAh

Napięcie znamionowe: 3.7 V

Standardowe wtyczki: XHR-2P 2.54 odwrotnej (srebrny zorientowane, czarny czerwony prawy lewy)

Prąd ładowania: standardowy charge: 0.2C; szybkie ładowanie: 0.5C

Standard ładowania metoda: 0.2C CC (Heng Liu) ładowania do 4.25 V, następnie CV (stałe napięcie 4.2 V) ładowania do ładowania prąd jest mniejszy niż 0.05C

Maksymalny prąd ładowania: 0.5C

Ciągłe wyładowanie prądu: 0.5C

Maksymalny prąd rozładowania: 1C

Rozładowania odcięcia napięcie: 2.75 V

Rozładowania temperatura:-10 C ~ + 60 C

Czas ładowania: 12hrs (standard); 3hrs (szybka)

Ładowania i rozładowania razy: więcej niż 800 razy

Samorozładowania: mniej niż 400uA

Płyta ochronna parametry

Prąd pracy: 1.5A

Ograniczenie prądu ochrony: 2 ~ 3A

Ponad opłatą limit: 4.2 +/-0.05 V

Nad absolutorium limit ciśnienia: 2.9 +/-0.10 V

* Rzeczywista pojemność z płytą ochronną jest nieco mniejsza niż nominalna pojemność elektrycznego rdzeń ze względu do nad absolutorium z płytą ochronną.

Inne parametry techniczne w tej specyfikacji mają pierwszeństwo.

Bateria jest wyposażony w płytą ochronną, która ma funkcje zapobiegania ponad ładowania, ponad rozładowania, na prąd, zwarcie, itp.

Ten produkt jest przede wszystkim zastosowanie do mobilne zasilanie awaryjne, MP3, mobilne głośniki, mikrofon, navigator (GPS), telefon komórkowy, zabawki i inne urządzenia elektroniczne.

Przechowywać w przechowywania

W celu zapewnienia baterii, aby utrzymać pojemność poziom, zaproponował baterii i akumulator -20 ~ 35 C Przechowywania, niska wilgotność, nie żrący gaz warunkach Baterii, aby uniknąć wysokiej temperatury lub wysokiej wilgotności przechowywania, w przeciwnym razie będzie to prowadzić do wycieku elektrolitu z baterii, rdzy, i niskiej zdolności. Długotrwałego przechowywania będzie prawdopodobnie prowadzi do redukcji pojemność baterii i akumulator, i potrzebę 1-3 Opłata / Rozładowania cyklu, aby osiągnąć maksymalną rozładowania pojemności. Bateria powinna być ładowana i rozładowywana raz w ciągu trzech miesięcy.

Ostrzeżenie: Rewers opłata nie jest dozwolone, bateria powinna być podłączony zgodnie z polaryzacją dokładnie, i nie może być odwrócone. Zwarcie nie jest dozwolone, w przeciwnym razie może to spowodować trwałe uszkodzenie. Bateria nie może być stosowany w limitu warunków, takich jak: limitu temperatury, głęboko cyklu, ekstremalne ponad ładowania i nad absolutorium. Przechowywać baterii w chłodnym, suchym miejscu. Jeśli duża liczba baterie są przechowywane lub wysłane, baterii musi być umieścić w miejscu pierwszy. Nie bezpośrednio Do akumulatora lutowniczej. Jeśli akumulator pojawia się hałasu, wysoka temperatura, wycieku i innych nietypowych sytuacji, należy natychmiast zaprzestać używania. Nie umieścić Do ognia lub próbować demontować baterii. Baterii może spalić lub produkować szkodliwych substancji. To nie jest dozwolone w użyciu stare baterie lub użyć pół baterii z nowej baterii, w przeciwnym razie będzie to mieć rozładowania. Obudowa zewnętrzna i kurtka zewnętrzna rury dla wyjęciem baterii. Akumulator nie jest dozwolone, aby być umieścić w wodzie.

Sprawy wymagające uwagi Bateria powinna być w pełni naładowany przed użyciem. Ładowania metody według dane techniczne naszych. Opłata za pomocą odpowiedniego ładowarka. Bateria powinna unikać stosowania zamknięte, powinien dostarczyć odpowiedniej wentylacji urządzenia, w przeciwnym razie bateria może produkować wodoru, w przypadku zapłonu punkt spowoduje wybuchu. Nie staram się być baterii separacji lub niedźwiedź wytłaczania i kolizji, może powodować baterii gorączka, spalanie z alkaliczne elektrolitu będzie uszkodzić skóry i oczy może również jeść ubrania. Bateria powinna być przechowywane z dala od dziecka, w przypadku połknięcia, natychmiast skontaktować się z lekarzem do czynienia. Gdy bateria jest nie jest w użyciu, to powinny być usunięte z urządzenia. Gdy pierwsze użycie nową baterię lub długotrwałego przechowywania użytku, przed muszą być wypełnione energii elektrycznej. Gdy bateria jest gorąco, nie dotykaj go aż ostygnie. Gdy bateria jest używany, okaże się, że energii powinny być wyłączony, gdy energia jest zmniejszona, tak, aby uniknąć nad absolutorium. Kiedy wyciągnąć baterii, należy trzymać akumulator i nie trzymać drutu. Po baterii jest używany, gdy akumulator jest gorąco, można go umieścić w miejscu, gdzie nie ma bezpośredniego światła słonecznego do ostygnie przed rozpoczęciem ładowania ponownie.

Płatności Proszę zakończyć płatności w 3 Dni. Od zamówienia, akceptujemy Escrow; będziemy wysyłać na adres domyślnej w Escrow. Wysyłka Pakiet All będzie wysyłać w 48 Godzin, z wyjątkiem wakacji & weekend dzień. Jesteśmy w stanie podjąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek. Niestandardowe podatku lub opóźnienia. Ponieważ przelotowy czas jest bardzo zależne i pod warunkiem, usługi pocztowe. Opinie Gwarancji Wszystkie przedmioty sprzedawane przez nas są opisane do najlepsze z naszych umiejętności, tak dokładne, jak to możliwe, i z najwyższą sumiennością na nasz części, Jeśli pozycja jest uciekł przez normalnego użytkowania, zwroty są dostępne w ciągu 30 dni po kupujący otrzymaniu przedmiotu, pieniądze z powrotem po otrzymaniu pozycji! Wrócił rzecz musi być nowy, nienoszonym iw oryginalnym stanie; Kupujący zwróci upośledzeni pozycja na własny koszt, będziemy być odpowiedzialny za koszty wysyłki z powrotem do ciebie, i będziemy reship zastępstwo do ciebie po otrzymaniu zwrotów.

Tagi: Tanie: XHR 2P 2.45 2.542500 mAh 524078 3.7 V bateria litowo polimerowa, wysokiej jakości XHR-2P 2.45 2.542500 mAh 524078 3.7 V bateria litowo-polimerowa, dostawcy Wymiana Baterii z Chin

Rozmiar przesyłki 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.2kg (0.44lb.)
Numer baterii 1
Nazwa marki Liter energy battery
Nominal Capacity 2500mAh
Numer modelu 524078
Typ Litowo-polimerowa
Bundle Pakiet 1
Rozmiar 524078
Nominalna pojemność 2500 mah
Zestaw Typu Baterie Tylko
Wymiana Baterii Tak

Napisz opinię

XHR-2P 2.45 2.542500 mAh 524078 3.7 V bateria litowo-polimerowa

XHR-2P 2.45 2.542500 mAh 524078 3.7 V bateria litowo-polimerowa

Napisz opinię

Wam też może się spodobać