Oryginalny Tajwan P80 3G quad core osiem ekran LCD wyświetlacz modelu N080ICE-GB0

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

141.17zł

190.77zł

-25 %

Podziel się na portalach społecznościowych

[o znak]

wszystkim dziecko przeszedł surowej kontroli jakości, ale nie może zagwarantować, uszkodzenia dziecka w procesie transportu. tak, przed podpisaniem swoje dziecko, proszę skontaktować się z firmą logistyczną personelu. jeśli dziecko nie pasuje lub dziecko uszkodzony, proszę nie podpisać, i skontaktuj się z nami w czasie . znak, że masz uznane pojawienie się dziecko nienaruszone, kompletne wyposażenie, i zgodne z wymaganiami. nie akceptują kolor produktu po otrzymaniu produktu, styl, akcesoria i inne kwestie nie są zwracane do wymagań. dzięki za wyrozumiałość

[instalacja test]

ten sklep-ekran dotykowy LCD produkty po otrzymaniu gości najpierw w test nie oderwać folię ochronną w założeniu maszynę, aby wyłączyć ekran, a następnie włączyć test, w przeciwnym razie boot proces w procesie zmianę ekranu jest łatwo wypalić płytę główną) jeśli nie ma łzawienie film linii oczywiste zagniecenia wpływ na dwa sprzedaż nie należy do zakresu powrotu, akcesoria nie są wymienione w gwarancji. jeśli zwróconych towarów, proszę pielęgnować towarów. nie ekran OK bez uszkodzenia możemy zapewnić wymiana

-wszystkie nasze dziecko są niskie sprzedaży, towarowego od dziecka okresu wymiany, okres naprawy przez kupującego.

[ocena]

-po zakończeniu transakcji, proszę zorganizować badanie dziecko tak szybko, jak to możliwe, i (bez błędów w badaniu po dziecko) do Taobao terminowe potwierdzenie i oceny, przywiązujemy wielką wagę do prawej, aby twoje pochwały; nasze produkty są małe, proszę potwierdzić problemy z jakością produktu, potwierdzić otrzymanie w ciągu 3 dni od daty otrzymania towaru. dziękujemy za wyrozumiałość! klienci, którzy otrzymują towary dla więcej niż 4 dni nie będzie być uznane za podane się gwarancji i wrócił usług!

proszę niech kupujący zakupy, aby dać obiektywną i impartial proces oceny transakcji lub po otrzymanych towarów, jeśli masz jakiekolwiek skargi i sugestie, musimy najpierw przejść list lub telefonicznie lub chcesz skontaktować się z właścicielem, właściciel będzie dać właściwe rozwiązanie, pamiętaj, aby rozwiązać ponownej oceny; dziękuję bardzo! nie ma powodu do ubogich, w sklepie nie zapewni usługi po sprzedaży! raz zrobione, powyższe elementy są uważane za zgodą!

[mail]

(1). ogólne sklep ekspresową dostawą: Yuantong express, jeśli istnieje inny sposób dostawy i właściciel telefonu proszę collude z, kupuję do innych uzgodnień, aby wyrazić mail, w przeciwnym razie domyślnie losowy. .

(2). czas dostawy: przyjęcia dostawy w ciągu 1 dni po dokonaniu płatności. w godzinach porannych normalne płatności, następnie wysłane tego samego dnia lub następnego dnia dostawy.

(3) express w Hubei, Guangdong, Jiangxi, ogólne () 2-3 dni przybył w odległych obszarach w ogóle ekspresowe 3-4 pojawienie się dzień, sfotografowany po trzeba modyfikować cenę, proszę skontaktować się z właścicielem, a następnie zapłacić, pilne przyjaciele mogą wybrać SF zapłacić .

Tagi: Tanie: Oryginalny Tajwan P80 3G quad core osiem ekran LCD wyświetlacz modelu N080ICE GB0, wysokiej jakości Oryginalny Tajwan P80 3G quad core osiem ekran LCD wyświetlacz modelu N080ICE-GB0, dostawcy Tablet Lcd i Panele z Chin

Rozmiar przesyłki 22cm x 22cm x 6cm (8.66in x 8.66in x 2.36in)
Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.5kg (1.10lb.)
Typ produktu Tablet lcd
Nazwa marki lanjuu
Color classification N080ICE-GB1 right interface N080ICE-GB1 left interface T80P20V1 LCD (c

Napisz opinię

Oryginalny Tajwan P80 3G quad core osiem ekran LCD wyświetlacz modelu N080ICE-GB0

Oryginalny Tajwan P80 3G quad core osiem ekran LCD wyświetlacz modelu N080ICE-GB0

Napisz opinię

Wam też może się spodobać