pozycja w google - webpozycja.pl

Dziedzina psychologii

Dziedzina psychologii Ostatnio czujesz, że na nic nie masz siły, wszystko cię męczy i po powrocie z pracy lub szkoły masz ochotę jedynie położyć się do łóżka i zasnąć. Może być to pierwszy objaw depresji albo innego zaburzenia psychicznego, o których opowiada psychologia. Dowiedz się zatem, co tak naprawdę ci dolega, wykonując różnorodne testy psychologiczne - albo w gabinecie psychologa, albo bezpośrednio na stronach internetowych. One pokażą ci też, czy potrzebna ci może być psychoterapia, czy sam zdołasz poradzić sobie z kłopotami.

Szczegóły strony www.psychologia.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psychologia.org:

Dziedzina psychologii

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grupa Pro Alegria - psychoterapia, Poznań »

  Inicjatywa taka jak Grupa Pro Alegria wywodzi się z prawdziwego poczucia obowiązku wobec ludzi trapionych problemami psychicznymi, zwłaszcza dzieci. Wierzymy, że psychoterapeuta może być pomocny w wielu sytuacjach, dlatego w ośrodkach GPA prowadzona jest psychoterapia dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Na pomocy z własnej ręki nie poprzestajemy. Uznaliśmy, że wiedzę i doświadczenie należy przekazywać dalej, stąd pomysł na projekt edukacyjnym jakim jest Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży, czyli kursy psychologiczne dla wszystkich osób, którzy są chętni do objęcia takich pozycji jak psychoterapeuta, psycholog dziecięcy, psychiatra czy szkolny pedagog.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnienia od alkoholu Gliwice »

  Porada z zakresu psychoterapii jest potrzebna większości ludzi ponieważ dzisiejszy świat bardzo prędko leci i dlatego również niemało ludzi potrzebuje pomocy żeby się otrząsnąć. Miejscem działalności naszego gabinetu są Gliwice. Jeżeli już wolą państwo uzyskać pomocy to dzięki nam oczywiście wam się to uda. Gabinet psychoterapii prowadzony przez moją firmę zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy oczywiście zajmują się pomaganiem ludziom od wielu lat. Naszym zasadniczym terenem działań jest psychoterapia indywidualna. Trudnimy się pomaganiem ludziom i staramy się wykonywać nasze zadania ze stuprocentową pewnością najlepiej jak się da. Psychoterapia jest skuteczna pod warunkiem, że osoba zainteresowana woli tego. Dlatego również do skorzystania z usług naszego gabinetu zapraszamy tylko i tylko osoby zainteresowane, które preferują uzyskać poradę.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Integratywnej »

  Formy pracy terapeutycznej:

  Konsultacja indywidualna – to 1 lub kilka spotkań z psychoterapeutą służące temu, by jasno sformułować i lepiej zrozumieć, na czym polegają trudności. Psychoterapeuta proponuje Państwu dalsze postępowanie. Może przedstawić kilka alternatywnych sposobów terapii, opisać płynące z nich korzyści i koszty, a potem pomóc Państwu wybrać któryś z nich.

  W wyniku konsultacji może się też okazać, że potrzebują Państwo innego specjalisty niż psychoterapeuta, np. endokrynologa lub psychiatry i tam zostaną Państwo skierowani.

  Konsultacja nie jest jeszcze psychoterapią, ale może się zdarzyć, że już po tej pierwszej rozmowie doznają Państwo poprawy samopoczucia.

  Spotkanie konsultacyjne trwa 50 minut.

  Psychoterapia indywidualna (krótkoterminowa lub długoterminowa) – polega na indywidualnym spotkaniu psychoterapeuty i pacjenta/klienta. Zwykle jest rodzajem rozmowy, innej jednak niż towarzyska pogawędka. Jest to rozmowa, która porusza, czasem zaskakuje. Niekiedy psychoterapeuta proponuje do wykonania eksperymenty lub zadania.

  Sesja terapeutyczna trwa 50 min.
  annabialowas@gmail.com, tel. 509 837 831

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna »

  Przedstawiam tu stronę o chorobach psychosomatycznych. Choroby psychosomatyczne, to te które na pozór wystepują w organiźmie powodując realia istniejącej choroby, jednakże spowodowane są cierpieniem umysłowym. Są teorie które mówią, że jakiegoś stopnia, większość chorób istnieje - z udziałem zarówno ciała jak i umysłu. Jednakże termin zaburzenia psychosomatyczne stosowany jest przede wszystkim do tych chorób gdzie czynnik chorobotwórczy powodowany przez myśli - uczucia jest przewyższający, a lekarze wykonując coraz więcej badań nie są w stanie stwierdzić rzeczywistego powodu choroby

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa - Włochy »

  Psychoterapia psychoanalityczna pomaga pacjentom lepiej zrozumieć siebie, dzięki czemu czerpią więcej przyjemności z życia, mniej się zamartwiają, zaczynają lepiej funkcjonować w pracy, w relacjach i innych aspektach życia. Psychoterapia psychoanalityczna to gruntowna praca, która daje rzeczywistą i mocną metamorfozę. Kuracja ta nie polega na zatwierdzeniu obecnego poziomu uczuciowego ale na kompletnym zrozumieniu go i zaopatrzeniu pacjenta w narzędzia dzięki którym doświadczane przeżycia nie będą na przyszłość przejmowały aż takiej kontroli nad emocjami. Osoby chcące skorzystać takiej terapii psychologicznej zapraszam serdecznie do umówienia się na wizytę

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikowany Psycholog Gdynia »

  Atrakcyjną propozycją jest również grupa Body Positive, która jest pomocna w procesie akceptacji własnego ciała. Przeznaczona jest ona dla kobiet w rozmiarach od 42. Psychoterapeuta prowadzi również terapie grupowe dla młodzieży. Pracownia psychologiczna PEBE oferuje również psychoterapie m. in. dla rodzin. Gabinet psychologiczny cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów, którzy doceniają kwalifikacje oraz atmosferę panującą w Pracowni Psychologicznej PEBE. Pracownia psychologiczna PEBE Monika Romanowska działa w Gdyni, jest czynna od poniedziałku do piątku. Klientom poświęca się tutaj dużo uwagi oraz proponuje się pomoc w walce z depresją oraz innymi komplikacjami i tematami. Oferta gabinetu skierowana jest m. in. do dzieci

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »