pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'Serwis':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Serwis falowników ABB »

  Rozruszniki wodne, stosowane wyłącznie przy prądzie przemiennym, składają się ze zbiornika wypełnionego roztworem wodnym sody (elektrolitem) i płyt metalowych — elektrod zanurzanych w tym zbiorniku. Rezystancja takiego rozrusznika zależy od powierzchni elektrod zanurzonych w elektrolicie i rezystywności elektrolitu. Zmianę rezystancji można więc uzyskać poprzez zmianę zanurzenia elektrod. Rozruszniki wodne nadają się do ciężkich warunków rozruchu, oraz do rozruchów wymagających płynnej regulacji rezystancji rozrusznika.
  Rozruszniki mogą być sterowane ręcznie lub w sposób automatyczny po zastosowaniu elektrycznych układów automatycznie przełączających obwody zwierające poszczególne rezystory.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komory rozdziału - awas-serwis.pl »

  Nasza firma zajmuje się tym co związane z usuwaniem nieczystości, ich zarządzaniem, ascenizacją i innymi procesami z tym związanymi. Nasza firma posiada wieloletnie wiedzę praktyczną w zakresie wykonywanych przeze mnie usług. Podczas wielu różnych procesów technologicznych powstają szkody ekologiczne, których utylizacją się zajmujemy. Nasza firma bez wątpienia tworzy również bardziej zaawansowane usługi tj. bioremediacja czy też obsługa odpadów wiertniczych. Wbrew pozorom wykonywanie takich usług wymaga adekwatnej wiedzy. W trakcie niektórych procesów powstają odpady wiertnicze, których usuwaniem my się zajmujemy. Zapraszamy każdego kto potrzebuje tego rodzaju usług do naszej spółki. Na 100% będziecie państwo zadowoleni ponieważ niewątpliwie dajemy wszystkim odpowiednią jakość. Zawsze przykładamy się do wykonywania naszych usług.

  Data dodania: 15 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja falowników »

  Fale elektromagnetyczne o długości 380... 760 nm — zwane światłem — mają zdolność podrażniania siatkówki oka ludzkiego, dzięki czemu człowiek odbiera obrazy przedmiotów, od których fale te się odbiły. Ciała wysyłające fale elektromagnetyczne w zakresie widzialnym nazywa się źródłem światła. Ważną rolę w życiu człowieka odgrywają elektryczne źródła światła, w których energia elektryczna jest przetwarzana na energię promienistą, w tym w znacznym stopniu na światło.
  Podstawowymi wielkościami charakteryzującymi elektryczne źródła światła są: strumień świetlny, światłość, luminancja, barwa światła, napięcie elektryczne, moc elektryczna, skuteczność świetlna oraz trwałość.
  Strumień świetlny charakteryzuje ilość energii promienistej (światła) wysyłanej przez źródło. Określa się go jako moc promieniowania widzialnego (ilość energii w jednostce czasu) ocenianą w sposób subiektywny przez oko ludzkie. Jednostką strumienia świetlnego jest lumen (lm).

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa lodówek - www.fabrykachlodu.pl »

  Sprzęt chłodniczy niewątpliwie psuje się dokładnie tak samo jak wszystko inne i dlatego również nasza firma oferuje Państwu specjalistyczne usługi naprawy waszego urządzeń chłodniczego. Posiadamy wieloletnie wiedzę praktyczną co zapewnia, że wykonamy powierzone nam usługi na najwyższym poziomie. Z naszych usług skorzystało bardzo mnóstwo klientów. Chłodnictwo to dziedzina, którą trudnimy się od wielu lat. Obsługujemy dużo różnorakich sektorów działalności takich jak szpitale, przychodnie lekarskie na terenie Warszawy, kuchnie handlowe, restauracje, cały sektor gastronomiczny, a też masarnie. Naprawa lodówek nie stanowi dla nas żadnych tajemnic. Mamy rzeczywiście duże wiedzę praktyczną i jesteśmy pewni, że możemy dla każdego wykonać usługi serwisowe. Niezależnie jakim sprzętem dysponujesz i jaki sprzęt masz do naprawy ze stuprocentową pewnością sobie z tym poradzimy.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Części rowerowe »

  Nadrzędną sprawą dla każdego rowerzysty powinno być bezpieczeństwo. Uszkodzona kierownica, zużyte hamulce, niesprawne światła odblaskowe, to wszystko sprowadza zagrożenie na Ciebie i innych uczestników ruchu. Dzięki firmie Alerower. pl masz możliwość uniknięcia niemiłych efektów korzystania z zepsutego sprzętu. U nas nabędziesz najlepszej klasy części rowerowe w dobrej cenie. Nie potrafisz trafnie ocenić stanu swojego sprzętu? Specjaliści w naszym serwisie rowerowym uczynią to za Ciebie, a następnie wymienią i naprawią wszystko co niezbędne do bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny serwis okleiniarek OTT Pacific i Atlantic »

  Nie udało się wygenerować maszyny, której eksploatacja nie wiąże się z przestojami wywołanymi usterkami lub obowiązkiem serwisowej podmiany wyeksploatowanych podzespołów. Dosłownie dość solidne okleiniarki OTT wymagają regularnych interwencji mechaników. Serwis okleiniarek zapewniający części zamienne do okleiniarki OTT zyskuje na znaczeniu, jeśli weźmiemy pod uwagę, że najczęściej wykorzystywane są w Polsce okleiniarki używane. Wiele modeli, pracujących w naszych zakładach, pochodzi z ubiegłego wieku. Z powodzeniem używana jest okleiniarka Atlantic oraz dodatkowo okleiniarka Pacific. W tym momencie dlatego stosowny serwis OTT, który połączony jest z wsparciem, wsparciem technicznym i dostępnością części do okleiniarki jest bardzo poszukiwany. Rolą producenta jest spowodowanie, by każda okleiniarka OTT mogła być utrzymywana bez przerwy w dobrej sprawności technicznej. Pole do popisu posiadają też przedstawiciele handlowi i dystrybutorzy maszyn i urządzeń. Od ich kreatywności i kwalifikacji stworzenia mechanizmów dystrybucji części zamiennych zależy sukces danej marki na naszym rynku. Zbudowanie dobrego zaplecza serwisowego w bezpośredni sposób przekłada się na zainteresowanie najnowszymi maszynami, oferowanymi poprzez poszczególnych producentów.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »