pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'restauracja':

1 · 2 · następna strona »
 • Zapiecek - pierogi warszawa »

  Nasza zapiecek to nie tylko perfekcyjne miejsce na tradycyjny obiad - to także wspaniała możliwość, by zabrać przepyszne  restauracja z mięsem, z kapustą i grzybami, z serem czy z kaszanką do domu i podać gościom na swojej domowej uroczystości. Odwiedza nas miesięcznie ponad 10 tys. gości, a w 2004 roku otrzymaliśmy najważniejszą nagrodę, bo od naszych Gości - to Wy przyznali nam I Nagrodę Publiczności za pierogi ruskie na II Festiwalu Pierogów. Wasze zdanie jest więc dla nas najistotniejsze, o ile macie Wy wątpliwości i zechcielibyście się nimi z nami podzielić, uprzejmie prosimy napisać do Zarządu Zapiecka na adres naszego biura. Każda uwaga jest dla nas cenna, byśmy mogli jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę dla Państwa.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Miodiwino - bankiety Kraków »

  W naszej restauracji Miód i Wino funkcjonuje doskonała Kraków wesela, która jest doskonałym miejscem do organizacji imprez rodzinnych różnego rodzaju. Na naszej Sali doskonale odnajdują się między innymi wesela w tradycyjnej polskiej formie, które pasują do szlacheckiego wystroju całego budynku. Poza tym organizujemy również firmowe bankiety Kraków, które może zamówić u nas każde przedsiębiorstwo. Staramy się w takim przypadku przygotować pomieszczenia w taki sposób, by pracodawcy było wygodnie zorganizować takie spotkanie i porządek w czasie takiego spotkania. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele imprez odbywa się w budynkach biurowych, gdzie firmy mają swoje siedziby, dlatego oferujemy również sala konferencyjna Kraków, który kierujemy do osób, które organizują swoje spotkania firmowe w biurze i potrzebują posiłków dla gości na takim spotkaniu. Nasza oferta jest więc niezwykle szeroka i przy wspólnych negocjacjach jesteśmy w stanie przygotować dla każdego klienta najlepszą propozycję, która pod każdym względem będzie odpowiadać jego aktualnym potrzebom. Z nami rzeczywiście zorganizujesz każdą imprezę.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Kossak w Krakowie »

  Najlepszej jakości hotel w Krakowie - Luksusowy Kossak. Położony na Placu Kossak jest dobrym miejscem wypadowym na miasto. Zlokalizowany w centrum Starego miasta jest takim miejscem gdzie czas nie gra roli, znajdują się dobrej jakości restauracje i miejsca kulturowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Cykada »

  Hotel Cykada jest położony małej miejscowości Brzozie koło Brodnicy. Niepowtarzalne miejsce, gdzie można w dobrym towarzystwie spędzić nocleg i odpocząć przy lampce wina lub piwie w pobliskiej restauracji hotelowej. Dobre miejsce na wakacje z przyjaciółmi. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • IBB Andersia Hotel »

  IBB Andersia hotel to 4 gwiazdkowy hotel w Poznaniu na Placu Andersa 3. Niepowtarzalne, eleganckie wnętrze i architektura sprawiają, że hotel jest wyjątkowym miejscem do spędzenia nocy oraz do zorganizowania konferencji. IBB Andersia posiada kilkadziesiąt sal konferencyjnych, gdzie organizowane są szkolenia i bankiety. Zapraszamy do Andersii

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przystanolsztyn.pl - komunie »

  Restauracja Przystań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych restauracji w okolicach Olsztyna. Położona jest nad brzegiem jeziora Krzywe. Na terenie kompleksu znajduje się 7 sal z których widać plażę miejską. Organizowane w nich są zarówno sympozja jak i okolicznościowe przyjęcia. Bogate menu sprawia, iż każdy gość znajdzie potrawy zaspokajające jego oczekiwania. Dla gości przygotowano menu dań głównych, menu dań azjatyckich oraz kartę win pochodzących zarówno z Polski jak i ze świata.
  Sześć w pełni wyposażonych sal zapewni pełen komfort uczestnikom sympozjów jak również spotkań biznesowych. Sale restauracji przygotowywane są w taki sposób by obsłużyć do 300 osób. Miejsca spotkań restauracji charakteryzują się unikalnym wyglądem wszechstronnością i znakomitym klimatem. Sprawia to, iż uczestnicy szkoleń chwile spędzone w restauracji będą serdecznie przywoływali długo po wizycie.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »