pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'psycholog':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Warszawski Instytut Psychoterapii »

  Warszawski Instytut Psychoterapii - Poszukujesz dobrego psychologa, psychiatry lub psychoterapeuty i mieszkasz w Warszawie?  Zapoznaj się z informacjami o specjalistach Warszawskiego Instytutu Psychoterapii.
  W instytucie przyjmuje także psycholog dziecięcy , który potrafi wesprzeć najmłodszych i poradzić sobie z ich trudnościami.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnienia od alkoholu Gliwice »

  Porada z zakresu psychoterapii jest potrzebna większości ludzi ponieważ dzisiejszy świat bardzo prędko leci i dlatego również niemało ludzi potrzebuje pomocy żeby się otrząsnąć. Miejscem działalności naszego gabinetu są Gliwice. Jeżeli już wolą państwo uzyskać pomocy to dzięki nam oczywiście wam się to uda. Gabinet psychoterapii prowadzony przez moją firmę zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy oczywiście zajmują się pomaganiem ludziom od wielu lat. Naszym zasadniczym terenem działań jest psychoterapia indywidualna. Trudnimy się pomaganiem ludziom i staramy się wykonywać nasze zadania ze stuprocentową pewnością najlepiej jak się da. Psychoterapia jest skuteczna pod warunkiem, że osoba zainteresowana woli tego. Dlatego również do skorzystania z usług naszego gabinetu zapraszamy tylko i tylko osoby zainteresowane, które preferują uzyskać poradę.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Borowska - psychoterapeuta Warszawa »

  Prawie każdy kiedyś doświadczył lęku. Ma możliwość w różnorakich postaciach, albo różnym natężeniu, ale każdy kiedyś się czegoś bał, lub boi. Mogą to być dziecięce lęki przed ciemnością, lęk przed stratą bliskiej osoby/odrzuceniem, lęk przed karą (jakąś niezwykle dużą), lęk przed śmiercią własną lub kogoś bliskiego, lęk przed zmianą itppsychoterapia Warszawa, którą prowadzi doświadczony psychoterapeuta GdańskAgnieszka Borowska to sprawdzona metoda ażeby nauczyć się stawiać czoła swoim lękom. Leczenie polega na badaniu pomysłu, świata przeżyć, fantazji i skojarzeń pacjenta.  W drodze poznawania doświadczeń cierpiącego odtwarzają się relacje z ważnymi osobami z dzieciństwa. Dzięki powtórzeniu i zrozumieniu, bardzo często bolesnych, relacji może dojść do większej świadomości swojego postępowania, głębszej refleksji nad przeżywaniem codzienności co wyraźnie wpływa na poprawę jakości życia. Psychoanalityczna psycholog Warszawa prowadząca do poznania źródeł cierpienia psychicznego jest procesem długim i w wielu sytuacjach bolesnym. Praca obejmuje 2 - 3 spotkania w tygodniu regularnie i w niezmiennych porach.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rybnik »

  Psycholog z Rybnika zajmuje się pomocą psychoterapeutyczną, a także psychologiczną kierowaną do osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Zajmuje się oferowaniem pomocy osobom, których dotknęła trudność życiowa i nie są w stanie sobie z nią w żaden sposób poradzić. Psychoterapia Rybnik to terapia krótkoterminowa i długoterminowa kierowana do par, małżeństw, rodzin. Jeśli macie problem, pomogę Wam go wspólnie rozwiązać bez ryzyka rozpadu waszego związku.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Pro Alegria - psychoterapia, Poznań »

  Inicjatywa taka jak Grupa Pro Alegria wywodzi się z prawdziwego poczucia obowiązku wobec ludzi trapionych problemami psychicznymi, zwłaszcza dzieci. Wierzymy, że psychoterapeuta może być pomocny w wielu sytuacjach, dlatego w ośrodkach GPA prowadzona jest psychoterapia dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Na pomocy z własnej ręki nie poprzestajemy. Uznaliśmy, że wiedzę i doświadczenie należy przekazywać dalej, stąd pomysł na projekt edukacyjnym jakim jest Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży, czyli kursy psychologiczne dla wszystkich osób, którzy są chętni do objęcia takich pozycji jak psychoterapeuta, psycholog dziecięcy, psychiatra czy szkolny pedagog.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikowany Psycholog Gdynia »

  Atrakcyjną propozycją jest również grupa Body Positive, która jest pomocna w procesie akceptacji własnego ciała. Przeznaczona jest ona dla kobiet w rozmiarach od 42. Psychoterapeuta prowadzi również terapie grupowe dla młodzieży. Pracownia psychologiczna PEBE oferuje również psychoterapie m. in. dla rodzin. Gabinet psychologiczny cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów, którzy doceniają kwalifikacje oraz atmosferę panującą w Pracowni Psychologicznej PEBE. Pracownia psychologiczna PEBE Monika Romanowska działa w Gdyni, jest czynna od poniedziałku do piątku. Klientom poświęca się tutaj dużo uwagi oraz proponuje się pomoc w walce z depresją oraz innymi komplikacjami i tematami. Oferta gabinetu skierowana jest m. in. do dzieci

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »