pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'konferencje':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • SPA w górach »

  Marzysz o wyjeździe w góry połączonym z relaksem w jacuzzi, basenie i saunie fińskiej? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty hotelowej, gdzie oprócz noclegu oferujemy naszym gościom atrakcyjną usługę SPA w górach. Nasze SPA urządzone w stylu orientalnym sprawi, że poczujesz się na prawdę wyjątkowo i zapewni Ci pełen relaks i odprężenie. Zrób sobie prezent i wyjedź do Bielska-Białej już dziś.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Kasprowy »

  Szanowni Państwo, nasz hotel Mercure Kasprowy to specyficzne miejsce do odpoczynku na terenie Zakopanego. Jest to miejsce, gdzie w miłym i spokojnym czasie odbywa się wiele atrakcji. Nasz hotel spa to nie tylko apartamenty i noclegu to również rozbudowane salony spa i wellness. Kasprowy położony jest niedaleko centrum Zakopanego. Jest obiektem nie tylko noclegowym, ale również jego specjalnością są konferencje w hotelu w górskich klimatach. W naszym ośrodku można nie tylko odpoczywać i urządzać konferencje, ale również odpoczywać nad basenem oraz organizować wesele. Mamy przestronne sale weselne, w których odbywają się wysokiego poziomu uroczystości. Hotel Kasprowy to wysoki standard obsługi klienta. Dla nas każdy klient jest ważny i traktujemy go prestiżowo. Kasprowy to trzy gwiazdkowy hotel spa, z eleganckim wnętrzem i architekturą. Zapraszamy do Zakopanego

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA »

  Hotel Mercure Krynica leży na ulicy Leśnej w Krynicy-Zdrój. Jest to wysokiej klasy hotel, w jednej z najbardziej znanych miejscowości w województwie małopolskim. Bardzo dobre miejsce na zorganizowaie konferecji w górach oraz na wykorzystanie usługi spa w górach.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Belweder ***** »

  Hotel Belweder położony jest w Beskidach na Śląsku. To 5 gwiazdkowy hotel z luksusowym basenem i apartamentami. Idealne miejsce na odpoczynek i luksusowe wczasy spa. Położony w Ustroniu jest dobrym miejscem do zorganizowania konferencji w górach.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • IBB Andersia Hotel »

  IBB Andersia hotel to 4 gwiazdkowy hotel w Poznaniu na Placu Andersa 3. Niepowtarzalne, eleganckie wnętrze i architektura sprawiają, że hotel jest wyjątkowym miejscem do spędzenia nocy oraz do zorganizowania konferencji. IBB Andersia posiada kilkadziesiąt sal konferencyjnych, gdzie organizowane są szkolenia i bankiety. Zapraszamy do Andersii

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Nosselia »

  Pokojew okolicy Warszawy - Nosselia. To malowicze miejsce koło Warszawy. Korzystne miejsce na bogate spędzenie wakacji w malowniczej siedzibie w Nasielsku. Idealne miejsce na wypoczynek. Można tutaj dobrze mieć urlop wśród przyrody i lasów. Pikniki integracyjne to dobry sposób na stworzenie imprez firmowych oraz konferencji.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »