pozycja w google - webpozycja.pl

Właściwa współpraca

Właściwa współpraca Chciałbyś skorzystać z pomocy serwisu, który zajmuje się naprawą klimatyzacji samochodowej? Nasz serwis klimatyzacji samochodowej oferuje wam jako jedyny kompleksowe usługi związane z naprawą i czyszczeniem takiej klimatyzacji zarówno w autach osobowych, jak i także dostawczych, czy też samochodów specjalnych. W ofercie takiego serwisu znajdziecie bardzo dobry cennik dzięki czemu będziecie z takiej realizacji zamówień zadowoleni. Zdecydowanie więc nie czekaj tylko już dziś dowiedź się więcej na ten właśnie temat i rozpocznij dobrą współpracę.

Szczegóły strony www.chlodnice-dec.rzeszow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.chlodnice-dec.rzeszow.pl:

Właściwa współpraca

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Falowniki Vacon Cold Plate »

  Zabezpieczenia silnika powinny wyłączać tylko niebezpieczne dla silnika zakłócenia oraz powinny działać w dostatecznie krótkim czasie. Większość obwodów zasilających silniki wyposaża się w dwa zabezpieczenia działające przy wzroście prądu ponad wartość dopuszczalną. Są to: zabezpieczenia przeciążeniowe i zabezpieczenia zwarciowe. Zabezpieczenie przeciążeniowe działa przy prądach, których wartość w niewielkim stopniu przekracza wartość prądu znamionowego silnika. Aby nie wyłączało ono krótkotrwałych przeciążeń związanych z normalną pracą silnika, np. prądów rozruchowych, buduje się je jako zabezpieczenia zwłoczne, tzn. działające z opóźnieniem zależnym od wartości prądu przeciążenia. Zabezpieczenia zwarciowe przeznaczone są do wyłączania silnika podczas nagłych i znacznych wzrostów prądów ponad wartość dopuszczalną (zwarć). Są to zazwyczaj zabezpieczenia bezzwłoczne lub mające niewielką zwłokę. Oprócz zabezpieczeń przeciążeniowych i zwarciowych silniki mogą mieć również zabezpieczenia chroniące je przed skutkami zakłóceń związanych z zasadą działania poszczególnych silników. I tak silniki synchroniczne wyposaża się w zabezpieczenia przed wypadnięciem z synchronizmu, a silniki prądu stałego — przed nadmierną zwyżką prędkości obrotowej (rozbieganiem się).

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falownik wycena »

  Do grzania wody i wytwarzania pary, do grzania soli oraz wytapiania niektórych metali (aluminium, sód, potas) stosuje się urządzenia elektrotermiczne elektrodowe. W urządzeniach tych, które są z reguły piecami, energia cieplna wytwarzana jest w elektrolicie podczas przepływu przez niego prądu elektrycznego. Prąd doprowadza się do elektrolitu poprzez zanurzone w nim elektrody. Rozróżnia się przy tym dwa rodzaje pieców elektrodowych, a mianowicie piece o pośrednim nagrzewaniu wsadu oraz piece o bezpośrednim nagrzewaniu wsadu. W piecach o nagrzewaniu pośrednim wsad jest nagrzewany przez elektrolit. W piecach o nagrzewaniu bezpośrednim, nazywanych też kotłami elektrodowymi, elektrolitem jest sam wsad, np. podgrzewana woda. Kotły elektrodowe buduje się na moce od kilku kilowatów do kilkudziesięciu megawatów. Stosuje się je zwłaszcza w zakładach, w których wymagana jest duża czystość pracy i duża dokładność regulacji procesów technologicznych, np. w fabrykach chemicznych, fabrykach celulozy, zakładach przemysłu spożywczego, pralniach. Piece o nagrzewaniu pośrednim mają moc 10... 150 kW. Elektrolitem w tych piecach są roztwory solne. Stosuje się tu takie sole jak azotany, chlorki oraz węglany sodu, potasu i wapnia. W piecach elektrodowych pośrednich temperatura kąpieli (elektrolitu) jest równomierna. Wsad nagrzewa się szybko i — całkowicie zanurzony w elektrolicie — nie utlenia się.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Baza falowników »

  W niektórych procesach technologicznych najlepsze rezultaty daje stosowanie do nagrzewania materiałów urządzeń elektrotermicznych pojemnościowych. Dotyczy to przede wszystkim procesów, w których ciepło jest konieczne do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych termoutwardzalnych i termoplastycznych, do klejenia drewna żywicami termoutwardzalnymi, do wyrobu sklejek i płyt wiórowych itp. Wykorzystuje się przy tym zjawisko pochłaniania energii pola elektromagnetycznego przez materiały nieprzewodzące (nagrzewanie pod wpływem strat w dielektryku). Urządzenia takie składają się z dwóch płytowych elektrod, między którymi jest umieszczony nieprzewodzący materiał ogrzewany. Efekt nagrzewania jest tym większy, im większe są: częstotliwość doprowadzonego do elektrod napięcia, wartość tego napięcia oraz współczynnik strat dielektrycznych materiału ogrzewanego charakteryzujący ilość ciepła wydzielanego w różnych materiałach w tym samym polu elektromagnetycznym. Dlatego też nagrzewnice pojemnościowe zasila się z elektronicznych generatorów wielkiej częstotliwości, których napięcie dochodzi nieraz do 15 kV, a częstotliwość do 100 MHz. Urządzenia tego typu mają niewielką moc i nie pozwalają na osiągnięcie wysokich temperatur nagrzewanego materiału.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie ślimakowe »

  Doprowadzenie odpowiedniej wartości napięcia do elektrod powoduje powstanie wyładowania w wypełniających świetlówkę parach rtęci. Wyładowania te są źródłem promieniowania nadfioletowego wchodzącego w zakres fal niewidzialnych. Fale te mogą być przetworzone na światło dzięki właściwościom luminoforu, który pobudzany promieniowaniem nadfioletowym wysyła fale w zakresie widzialnym. Przez odpowiedni dobór luminoforu można uzyskać różne zakresy fal widzialnych, a zatem różne barwy światła wysyłanego przez świetlówkę.
  Świetlówki zasila się na ogół z sieci prądu przemiennego napięciem 220 V. Napięcie to jest jednak niewystarczające do zapoczątkowania wyładowania elektrycznego w świetlówce, czyli zapłonu świetlówki. Dlatego też świetlówki wyposaża się w urządzenia umożliwiające ich zapłon. Dodatkowo w obwodach zasilających świetlówki umieszcza się stabilizator prądu oraz kondensator do poprawy współczynnika mocy i kondensator przeciwzakłóceniowy.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie motovario »

  Złącze to ten element instalacji, w którym następuje połączenie sieci rozdzielczej z instalacją odbiorczą, bezpośrednio lub za pośrednictwem rozdzielnicy głównej i wewnętrznej linii zasilającej. W budynku zasilanym bezpośrednio z linii napowietrznej lub kablowej złącze może zawierać główne zabezpieczenie instalacji umieszczone w skrzynce złączowej lub wnęce złączowej. Instaluje się je wewnątrz lub na zewnątrz budynku, w miejscach ogólnie dostępnych, np. przy wejściach.
  Rozdzielnica główna zawiera zabezpieczenia poszczególnych wewnętrznych linii zasilających i łącznik główny instalacji. Instaluje się ją jedynie wtedy, gdy ze złączem należy połączyć więcej niż jedną wewnętrzną linię zasilającą.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktor GCM »

  Żyły miedziane i aluminiowe wykonuje się w postaci pojedynczych drutów lub linek. Te ostatnie mają większą elastyczność i wytrzymałość na zginanie. Dlatego też stosuje się je do zasilania odbiorników ruchomych lub przenośnych oraz w instalacjach układanych na stałe wtedy, gdy wymagany jest stosunkowo duży przekrój poprzeczny żył. Żyły w postaci pojedynczego drutu wykonuje się jedynie dla przewodów o małym przekroju (do 10 mm2).
  Produkowanie przewodów o różnych przekrojach umożliwia ich dostosowanie do wartości prądu wynikającej z obciążenia obwodu. Im większy przekrój żyły, tym większy prąd może przewodzić przewód, bez wystąpienia ujemnych skutków cieplnych. Przekroje żył są znormalizowane. Dla przewodów najczęściej stosowanych znormalizowane przekroje tworzą następujący szereg: 1; 1, 5; 2, 5; 4; 6; 10; 16; 25; 35; 50; 70; i 95 mm2.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »