pozycja w google - webpozycja.pl

Silniki DC

Silniki DC W wyniku wzrostu temperatury w jarzniku rtęć paruje. W chwili gdy jarznik zostanie wypełniony parami rtęci, wyładowanie przenosi się między elektrody główne. Lampy rtęciowe, podobnie jak świetlówki, wyposaża się w stateczniki i kondensatory do kompensacji mocy biernej pobieranej przez układ rtęciówki. W Polsce produkuje się lampy rtęciowe o mocy znamionowej B0... 2000 W i znamionowych strumieniach świetlnych 3100... 120 000 lm. Ich duża skuteczność świetlna jest podstawową zaletą tego rodzaju lamp. Wadami rtęciówek są: wysoka cena, duże tętnienie światła, nieprzyjemna barwa światła, długi czas załączania-lampy po uprzednim jej wyłączeniu. Trwałość lamp rtęciowych wynosi 4000... 10 000 godzin. Zmiany napięcia zasilającego wpływają w niewielkim stopniu na zmianę strumienia świetlnego i jej trwałość. Przy dużych obniżeniach napięcia zasilającego mogą występować trudności w zaświeceniu tych lamp.

Szczegóły strony www.napedy.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.napedy.net.pl:

Silniki DC

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZEBRA Technology - modułowe »

  Proponowane przez ZEBRA Technology Sp. z o.o. artykuły znakomicie nadają się do transportu wewnętrznego oraz do rozprowadzania napędów. Są to m. in. taśmy przenośnikowe i transportowe oraz taśmy modułowe i przenośniki. Dobór tak wysokiej jakości artykułów zapobiega pojawianiu się w przyszłości defektów. Przedsiębiorstwo wyróżnić może się współdziałaniem z uznanymi w tej branży wspólnikami, takimi jak: Habasit, Optibelt czy Flexco.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia przekładni »

  Silniki elektryczne mogą być narażone na działanie wilgoci, zapyleń, wyziewów żrących, uszkodzenia mechaniczne itp. zwanych ogólnie narażeniami środowiskowymi. Równocześnie nieizolowane części silników stwarzają możliwości powstania porażenia elektrycznego ludzi, a wszelkiego rodzaju iskrzenia — możliwość powstania pożaru lub wybuchu (w przypadkach, w których silnik jest ustawiony w pomieszczeniach zawierających materiały łatwo palne i wybuchowe). W zależności od stopnia i zakresu występowania narażeń środowiskowych lub zagrożeń środowiska silniki powinny mieć odpowiednią budowę zewnętrzną (obudowę).
  Produkowane przez przemysł silniki elektryczne mają obudowy znormalizowane, zapewniające różny stopień ochrony. Ze względu na ochronę przed dotknięciem części znajdujących się pod napięciem oraz przedostawaniem się do wnętrza silnika ciał stałych i wody rozróżnia się silniki o budowie: otwartej, chronionej, okapturzonej, zamkniętej, strugoszczelnej, wodoszczelnej i głębinowej.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stycznik SU - stycznik.eu »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą mojej firmy. Mamy w dystrybucji naprawdę wykwintne i wysokie jakościowo produkty. Mamy wieloletnie doświadczenie co gwarantuje, że u nas otrzymają Państwo najwyższej klasy produkty. Kładziemy nacisk głównie na jakość obsługi i staramy się żeby nasi pracownicy pod tym kątem byli bardzo doświadczeni. Jeśli nie do końca wiesz jaki zwalniak, stycznik jest Ci wymagany to nasi specjaliści będą umieli Ci pomóc. Nasza propozycja jest faktycznie bogata i jesteśmy pewni, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu zebraliśmy praktykę, które procentuje. W naszej katalogu produktów znajduje się również wyłącznik apu. Zapraszamy do sprawdzenia usług mojej korporacji. Na naszej stronie znajdziesz pełną ofertę naszej spółki. Oczywiście będziesz zadowolony z tego co Ci oferujemy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie techniczne - miwa.net.pl »

  Zajmujemy się dostarczaniem dla naszych klientów sprzętów przeznaczonych do czyszczenia. Nasza propozycja jest bardzo bogata i prawie każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jesteśmy dostarczycielami produktów wielu korporacji pomiędzy, których można między innymi odnaleźć towary spółki kranzle. Firma ta wykonuje najlepsze produkty i dlatego także można być pewnym, że jeśli zaufacie nam i kupicie jej produkty nie będziecie żałować. Sprzedajemy na przykład myjki ciśnieniowe wysokiej klasy. Zapewniamy, że korzystając z mojej oferty będziecie w każdym momencie w stu procentach zadowoleni. Myjka kranzle jest wyjściem perfekcyjnym dla ludzi poszukujących dobrej ceny przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Nasza oferta na 100% zadowoli każdego zainteresowanego myjkami wysokiej klasy. Zapewniamy wysoką klasę obsługi i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Galwanizacja i chromowanie plastiku »

  Zakład Gemini Tech specjalizuje się w profesjonalnych usługach z zakresu: lakierowania tworzyw sztucznych metodami tradycyjnymi i UV oraz metalizacji próżniowej i galwanicznej. Naszą ofertę dedykujemy firmom z różnych branż m. in. motoryzacyjnej, AGD, kosmetycznej, medycznej i spożywczej. Nasi fachowcy posiadają rzetelną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu wszystkich wyżej wymienionych procesów, dlatego możemy zaoferować Państwu wysokojakościową obsługę, profesjonalny park maszynowy i kontrolę jakości w konkurencyjnych cenach. Jednym z procesów, który możemy Państwu zaproponować, jest galwanizacja tworzyw sztucznych. Polega ona na powlekaniu plastiku specjalnie przygotowaną powłoką metalizowaną. Możemy wyróżnić różne rodzaje galwanizacji - chromowanie, cynkowanie, cynowanie, kadmowanie, miedziowanie i niklowanie, których zastosowanie jest uzależnione od rodzaju powłoki. We współczesnym przemyśle galwanizacja jest stosowana na szeroką skalę i dotyczy praktycznie każdej branży. Galwanizacja jest przemysłowym procesem, który wpływa na poprawę żywotności produktów, estetykę i funkcjonalność poszczególnych elementów. Dzięki zastosowaniu tego procesu możliwe jest zastosowanie lżejszych i tańszych materiałów, co wpływa na ograniczenie całościowych kosztów procesu. W szerokiej ofercie proponujemy Państwu również takie procesy jak: metalizacja tworzyw sztucznych (w tym metalizacja próżniowa), chromowanie plastiku, lakierowanie plastiku lakierowanie tworzyw sztucznych, lakierowanie UV.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ATC Plska »

  Firma ATCP oferuje produkty pneumatyki AirTac. AirTAC to producent komponentów pneumatyki siłowej wchodzących w skład układów pneumatycznych, takich jak zespoły przygotowania powietrza, przewody, złącza, zawory rozdzielające oraz elementy wykonawcze, czyli siłowniki, napędy liniowe i obrotowe oraz manipulatory. Drugą, dobrze rozwiniętą gałęzią produkcji, są zawory procesowe do mediów technologicznych, zarówno sterowane elektromagnetycznie, jak i pneumatycznie. W ofercie znajdziecie Pańśtwo siłowniki

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »