pozycja w google - webpozycja.pl

Serwis falownika Omron

Serwis falownika Omron W gospodarstwach rolnych, w warsztatach, a także w gospodarstwach domowych stosuje się również urządzenia elektrotermiczne zwane promiennikami podczerwieni i grzejnikami mikrofalowymi. Obecnie najbardziej rozpowszechnione w Polsce są promienniki lampowe o budowie podobnej do żarówki. Elementem emitującym promieniowanie podczerwone jest żarnik osadzony na słupku i połączony z trzonkiem promiennika. Trzonek służy do zamocowania promiennika w oprawie i połączenia żarnika z obwodem zasilającym. Osłonę żarnika stanowi bańka szklana, która na części parabolicznej pokryta jest warstwą aluminium stanowiącą odbłyśnik. Promienniki buduje się o mocy 125-500 W. Przetwarzają one na moc promienistą ok. 70% mocy elektrycznej. Wykorzystuje się je najczęściej do suszenia lakierów, suszenia ziaren i proszków, ogrzewania pomieszczeń farm kurzych itp.

Szczegóły strony www.falowniki.org.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.falowniki.org.pl:

Serwis falownika Omron

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zawory elektromagnetyczne »

  Jeżeli już potrzebujesz towarów związanych z chłodzeniem różnego stylu towarów. My jesteśmy specjalistami, którzy zajmują się dostarczaniem urządzeń najwyższej jakości wykorzystanych do chłodzenia towarów. Nasza firma ma wieloletnie praktykę w zakresie dystrybucji urządzeń do chłodzenia towarów. Chłodnictwo to rzecz, którą zajmujemy się de facto od wielu lat. Mamy w spisie produktów schładzacze wody, które są de fakto bardzo przydatne wyjątkowo w firmach, które muszą zapewnić swoim pracownikom zimne napoje. Automatyka chłodnicza umożliwia osiągać rzeczywiście świetne efekty pod warunkiem, że zainwestujesz w najwyższej jakości sprzęt. My mamy praktykę i dlatego także staramy się w każdej sytuacji dopasować do potrzeb naszych kontrahentów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony ze skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falownik »

  Wykonujące różnorodne zadania urządzenia mechaniczne — zwane dalej urządzeniami napędzanymi — wymagają napędu, czyli doprowadzenia do nich energii mechanicznej. Urządzenie dostarczające tę energię, czyli urządzenie napędowe, wraz z urządzeniem napędzanym tworzą układ napędowy. Jako urządzenia napędowe szerokie zastosowanie znalazły silniki elektryczne. Napęd taki określa się mianem napędu elektrycznego. W ogólnym przypadku napęd elektryczny przekształca energię elektryczną w mechaniczną. W szczególnych przypadkach, np. w czasie hamowania elektrycznego, kierunek przekształcania energii może być przeciwny. W porównaniu z innymi rodzajami napędów, w których urządzeniami napędzanymi są np. turbiny wodne lub turbiny parowe, napęd elektryczny ma wiele zalet. Należą do nich:
  — prosta budowa i duża sprawność energetyczna silników elektrycznych;
  — duża swoboda w wyborze miejsca ustawienia układu napędowego, wynikająca ze stosunkowo małych trudności w doprowadzeniu energii elektrycznej;
  — duża niezawodność działania silników elektrycznych;
  — cicha i bezpieczna ich praca;
  — łatwość dostosowania mocy silnika do wymagań urządzenia napędzanego;
  — łatwość dobrania odpowiedniej prędkości obrotowej silnika i jej regulacji;
  — łatwość wymiany silnika;
  — brak zanieczyszczeń środowiska;
  — szerokie możliwości automatyzacji napędu.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników ABB »

  Rozruszniki wodne, stosowane wyłącznie przy prądzie przemiennym, składają się ze zbiornika wypełnionego roztworem wodnym sody (elektrolitem) i płyt metalowych — elektrod zanurzanych w tym zbiorniku. Rezystancja takiego rozrusznika zależy od powierzchni elektrod zanurzonych w elektrolicie i rezystywności elektrolitu. Zmianę rezystancji można więc uzyskać poprzez zmianę zanurzenia elektrod. Rozruszniki wodne nadają się do ciężkich warunków rozruchu, oraz do rozruchów wymagających płynnej regulacji rezystancji rozrusznika.
  Rozruszniki mogą być sterowane ręcznie lub w sposób automatyczny po zastosowaniu elektrycznych układów automatycznie przełączających obwody zwierające poszczególne rezystory.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karuzela na padok »

  Instalacja elektryczna to współpracujące ze sobą urządzenia elektryczne niskiego napięcia, których zadaniem jest doprowadzenie energii elektrycznej z sieci rozdzielczej do urządzeń odbiorczych, np. silników, źródeł światła, grzejników. Mogą one pracować przy takim samym lub niższym napięciu niż napięcie rozdzielczej sieci elektroenergetycznej. W pierwszym przypadku sieć rozdzielcza jest połączona z instalacją bezpośrednio, w drugim zaś połączenie to odbywa się za pośrednictwem transformatorów zainstalowanych w stacjach transformatorowo-rozdzielczych.
  W punktach węzłowych instalacji, tzn. w punktach, w których jeden obwód rozdziela się na kilka lub więcej obwodów, umieszcza się rozdzielnice. W skład rozdzielnic wchodzą szyny zbiorcze, do których przyłącza się obwód zasilający i obwody odbiorcze, łączniki elektryczne i inne urządzenia sterownicze, pomiarowe itp.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wieże kratownicowe »

  Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem najwyższych jakościowo produktów. Priorytetową dziedziną naszej działalności jest wykonywanie różnego typu wież. W zakres naszej oferty wchodzą różnorodne rodzaje wież. Jednakże niezależnie co dla Państwa zostanie przez nas przygotowane to będzie to wysokiej klasy. Nasza firma posiada wieloletnie wiedzę praktyczną i dlatego również jesteśmy pewni, że wykonane przez nas wieże aluminiowe a też wieże kratownicowe spełnią nadzieja każdego z was. Najważniejszą cechą mojej spółki jest wykonywanie towarów nie tylko zgodnie z naszymi projektami, ale również w zgodzie z tym co Państwo nam dostarczycie. Opracowujemy również najwyższej jakości wieże telekomunikacyjne. Nasze produkty muszą być trwałe i zrobione zgodnie z wysokimi standardami ponieważ są bardzo wysokie. Dzięki temu z całą pewnością wytrzymają bardzo kilka.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naczynia jednorazowe - producent »

  Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie ma opakowania food to go, różne tacki i opakowania garmażeryjne, cateringowe. Spośród bardzo różnorodnej oferty opakowań jak również naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastykowe, aluminiowe jak również papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia oraz sztućce jednorazowe.

  Przedsiębiorstwo świadczy również usługi z obrębu padowania, etykietowania opakowań spożywczych, kompletacji, planowania zapakowań, serwisu maszyn do pakowania jak również konsultingu technicznego. Nasi eksperci działu rozwoju produktu wspomagają wieloletnim doświadczeniem nabywców przy tworzeniu idei nowych zapakowań jak również udzielają fachowego wsparcia w automatyzacji postępowania pakowania.

  Inline Poland jest jednym spośród 11 zakładów produkcyjnych wchodzących w skład europejskiej grupy Sirap. Od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1991 roku, bacznie śledzimy zmieniającą się rzeczywistość, notorycznie wyprzedzając jej potrzeby. W rezultacie projektujemy a także wyrabiamy wysokiej jakości, nowoczesne opakowania, które są wyznacznikiem obecnie dominujących kierunków. Staliśmy się za sprawą tego jednym z najbardziej pionierskich oraz elastycznie funkcjonujących firm w specjalności, czego dowodem jest ciągły ewolucja sprzedaży naszych opakowań w całej Europie jak również błyskawicznie rosnąca liczba firm z jakimi współdziałamy.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »