pozycja w google - webpozycja.pl

Osłony harmonijkowe

Osłony harmonijkowe Patrząc na budowę, niejednokrotnie możemy dostrzec zajmujących się pracą pracowników, którzy zwyczajnie w trudnych zleceniach, wspomagają się różnorakiego rodzaju maszynami. Przeważnie jest to sprzęt ciężki i bardzo duży, na to procent koparki, lub nawet żurawie, które wytwarzają wrażenie nawet z dalekiej odległości, ponieważ wznoszą się wysoko ponad budowle. Możemy dostrzec też, że zostały one bardzo poprawnie ubezpieczone i znajdują się tam różnorakiego rodzaju osłony do maszyn, zawsze chronią one osoby, przed nieplanowanymi sytuacjami, gdy przykładowo sytuacja na dworze, lub same części, zaczynają wydobywać się spod kontroli. Możemy też dostrzec różnorakiego rodzaju osłony harmonijkowe, które zazwyczaj montowane są w ruchomych częściach danej maszyny, broniąc przykładowo jej tłoki przed dostaniem się niebezpiecznych elementów, przykładowo błota, lub wody. Czy producent osłon harmonijkowych jest istotny? Naturalnie, ponieważ należy on również do elementów ruchomych, więc materiał z którego został wykonany jest również bardzo istotny.

Szczegóły strony oslonyharmonijkowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę oslonyharmonijkowe.pl:

Osłony harmonijkowe

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobieranie falownika »

  Charakter pracy urządzeń napędzanych przez silniki może być bardzo różny. Niektóre z tych urządzeń pracują w sposób ciągły, nieraz przez wiele godzin bez zatrzymywania się (np. pompy, wentylatory). Inne pracują cyklicznie (np. urządzenia dźwigowe). Są też urządzenia uruchamiane sporadycznie. Warunki nagrzewania się silników na skutek występujących w nich strat mocy, przy poszczególnych rodzajach pracy są różne. Aby maksymalnie wykorzystać silnik należy jego parametry znamionowe dostosować do charakteru pracy urządzenia napędowego. W tym celu buduje się silniki do pracy: ciągłej (SI), przerywanej (S3) i dorywczej (S2).
  Silniki do pracy ciągłej mogą być obciążone stałym (dopuszczalnym) parametrem przez czas dowolnie długi, przy czym ich temperatura nie przekroczy temperatury dopuszczalnej.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników ABB »

  Rozruszniki wodne, stosowane wyłącznie przy prądzie przemiennym, składają się ze zbiornika wypełnionego roztworem wodnym sody (elektrolitem) i płyt metalowych — elektrod zanurzanych w tym zbiorniku. Rezystancja takiego rozrusznika zależy od powierzchni elektrod zanurzonych w elektrolicie i rezystywności elektrolitu. Zmianę rezystancji można więc uzyskać poprzez zmianę zanurzenia elektrod. Rozruszniki wodne nadają się do ciężkich warunków rozruchu, oraz do rozruchów wymagających płynnej regulacji rezystancji rozrusznika.
  Rozruszniki mogą być sterowane ręcznie lub w sposób automatyczny po zastosowaniu elektrycznych układów automatycznie przełączających obwody zwierające poszczególne rezystory.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki Hitachi NE-S1 »

  Składa się on z dwóch silników napędowych M1 i M2, połączonych ze sobą za pośrednictwem silników pomocniczych wyrównawczych M3 i M4, sprzęgniętych sztywno z silnikami napędowymi. Silniki napędowe mogą być silnikami prądu stałego lub silnikami indukcyjnymi. Obydwa silniki pomocnicze są silnikami indukcyjnymi pierścieniowymi. Uzwojenia wirników tych silników są bezpośrednio między sobą połączone elektrycznie. Jeżeli obciążenie silników napędowych jest jednakowe, ą ich charakterystyki mechaniczne identyczne, to silniki te obracają się z jednakową prędkością obrotową. Siły elektromotoryczne indukowane w wirnikach silników pomocniczych mają jednakową wartość, lecz są przeciwnie skierowane. Tak więc w obwodzie łączącym uzwojenia wirników silników pomocniczych nie płynie prąd, a w obwodach stojanów tych silników płynie tylko prąd wzbudzenia. Przy różnych obciążeniach silników napędowych wystąpi różnica w ich prędkościach obrotowych oraz różnica w wartościach sił elektromotorycznych indukowanych w wirnikach silników pomocniczych. W konsekwencji popłynie prąd wyrównawczy, który w silniku pomocniczym o mniejszej sile elektromotorycznej wytworzy dodatkowy moment obrotowy, a w silniku o większej sile elektromotorycznej — moment hamujący. W ten sposób, na skutek działania silników pomocniczych, wyrównane zostaną obciążenia silników napędowych, a więc będą one znowu pracowały współbieżnie.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki do sterowania »

  Zakres zastosowania i rozpowszechniania elektrycznych urządzeń grzejnych, w których energię elektryczną przetwarza się na energię cieplną. stale się powiększa i to zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w rolnictwie oraz w przemyśle. Jest to wynikiem wielu zalet, jakimi charakteryzuje się tego rodzaju przetwarzanie energii w stosunku do często jeszcze stosowanych metod otrzymywania ciepła z bezpośredniego spalania paliw. Do zasadniczych zalet elektrycznych urządzeń grzejnych, zwanych również urządzeniami elektrotermicznymi, zalicza się: łatwość sterowania i regulacji procesem wytwarzania energii cieplnej oraz czystości tego procesu. Regulacja procesem wytwarzania energii cieplnej może w tych urządzeniach być realizowana poprzez regulację parametrów elektrycznych. Zastosowanie urządzeń elektrotermicznych pozwala na szybkie uruchamianie i zatrzymywanie procesu wytwarzania energii cieplnej, zdalne sterowanie tym procesem oraz sterowanie nim według założonych programów. Czystość procesu przemiany energii elektrycznej na cieplną wynika z braku w tym procesie produktów spalania, takich jak popiół i spaliny.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domofony i wideodomofony »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie: automatyki do bram skrzydłowych i przesuwnych, automatyki do bram garażowych i przemysłowych.
  Oferujemy również: bramy garażowe, automatyczne szlabany, domofony i wideodomofony, systemy alarmowe, monitoring, akcesoria, itp. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z takimi markami jak CAME, FAAC, BENNINCA, ABAXO, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne ceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia przeciwpożarowe »

  Wszelkie budynki, jak oraz działki, z jakich aktualnie korzystamy, muszą być poprawnie zabezpieczone. Możemy postarać się z nich wykorzystywać w taki sposób, żeby nie doszło do jakiegokolwiek pożaru, czy dymu, który później mógłby taki pożar wywołać, ale wyłaz dachowy to podstawa.

  Skutkiem tego warto w obiektach stosować się do ochrony przeciwpożarowej. Następnie należyte osoby, które tam pracują muszą przejść szkolenie bhp, to naturalnie dzięki czemu będą mieli pojęcie, jak się zachować w konkretnej sytuacji, kiedy tak właściwie to dojdzie do danego pożaru i jakim sposobem wykorzystać zabezpieczenia przeciwpożarowe. Będą oni pewni, gdzie znajdują się profesjonalne pomoce, jakie są w stanie zagasić malutki pożar. Poza tym będą mieli pojęcie jak z tego wykorzystać. Wypływa to z faktu, że obecnie jesteśmy zabezpieczeni w gaśnice wywołane pospolitym pożarem, jak oraz spowodowane spięciem. Wtenczas bierzemy pod uwagę gaśnice z literą E, to znaczy elektryczność. Budynki dzielimy na tak zwane grupy. Każdy budynek oraz oddymianie to powinna być jedność.

  Nadzwyczaj znaczącym kwestią jest ochrona przeciwpożarowa, którą ma obowiązek znać każdy dorosły współlokator budynku. Jest to istotne szczególnie, w następstwie tego, że pożar jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem i może zapobiec mu jedynie dobra znajomość przepisów i postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są także świetliki. Z tego względu ochrona ta mieści zabiegi, jakie mają w swym nadrzędnym celu ochronę człowieczego życia oraz zdrowia.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »