pozycja w google - webpozycja.pl

Osłony harmonijkowe

Osłony harmonijkowe Patrząc na budowę, niejednokrotnie możemy dostrzec zajmujących się pracą pracowników, którzy zwyczajnie w trudnych zleceniach, wspomagają się różnorakiego rodzaju maszynami. Przeważnie jest to sprzęt ciężki i bardzo duży, na to procent koparki, lub nawet żurawie, które wytwarzają wrażenie nawet z dalekiej odległości, ponieważ wznoszą się wysoko ponad budowle. Możemy dostrzec też, że zostały one bardzo poprawnie ubezpieczone i znajdują się tam różnorakiego rodzaju osłony do maszyn, zawsze chronią one osoby, przed nieplanowanymi sytuacjami, gdy przykładowo sytuacja na dworze, lub same części, zaczynają wydobywać się spod kontroli. Możemy też dostrzec różnorakiego rodzaju osłony harmonijkowe, które zazwyczaj montowane są w ruchomych częściach danej maszyny, broniąc przykładowo jej tłoki przed dostaniem się niebezpiecznych elementów, przykładowo błota, lub wody. Czy producent osłon harmonijkowych jest istotny? Naturalnie, ponieważ należy on również do elementów ruchomych, więc materiał z którego został wykonany jest również bardzo istotny.

Szczegóły strony oslonyharmonijkowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę oslonyharmonijkowe.pl:

Osłony harmonijkowe

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia przekładni »

  Silniki elektryczne mogą być narażone na działanie wilgoci, zapyleń, wyziewów żrących, uszkodzenia mechaniczne itp. zwanych ogólnie narażeniami środowiskowymi. Równocześnie nieizolowane części silników stwarzają możliwości powstania porażenia elektrycznego ludzi, a wszelkiego rodzaju iskrzenia — możliwość powstania pożaru lub wybuchu (w przypadkach, w których silnik jest ustawiony w pomieszczeniach zawierających materiały łatwo palne i wybuchowe). W zależności od stopnia i zakresu występowania narażeń środowiskowych lub zagrożeń środowiska silniki powinny mieć odpowiednią budowę zewnętrzną (obudowę).
  Produkowane przez przemysł silniki elektryczne mają obudowy znormalizowane, zapewniające różny stopień ochrony. Ze względu na ochronę przed dotknięciem części znajdujących się pod napięciem oraz przedostawaniem się do wnętrza silnika ciał stałych i wody rozróżnia się silniki o budowie: otwartej, chronionej, okapturzonej, zamkniętej, strugoszczelnej, wodoszczelnej i głębinowej.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki Hitachi NE-S1 »

  Składa się on z dwóch silników napędowych M1 i M2, połączonych ze sobą za pośrednictwem silników pomocniczych wyrównawczych M3 i M4, sprzęgniętych sztywno z silnikami napędowymi. Silniki napędowe mogą być silnikami prądu stałego lub silnikami indukcyjnymi. Obydwa silniki pomocnicze są silnikami indukcyjnymi pierścieniowymi. Uzwojenia wirników tych silników są bezpośrednio między sobą połączone elektrycznie. Jeżeli obciążenie silników napędowych jest jednakowe, ą ich charakterystyki mechaniczne identyczne, to silniki te obracają się z jednakową prędkością obrotową. Siły elektromotoryczne indukowane w wirnikach silników pomocniczych mają jednakową wartość, lecz są przeciwnie skierowane. Tak więc w obwodzie łączącym uzwojenia wirników silników pomocniczych nie płynie prąd, a w obwodach stojanów tych silników płynie tylko prąd wzbudzenia. Przy różnych obciążeniach silników napędowych wystąpi różnica w ich prędkościach obrotowych oraz różnica w wartościach sił elektromotorycznych indukowanych w wirnikach silników pomocniczych. W konsekwencji popłynie prąd wyrównawczy, który w silniku pomocniczym o mniejszej sile elektromotorycznej wytworzy dodatkowy moment obrotowy, a w silniku o większej sile elektromotorycznej — moment hamujący. W ten sposób, na skutek działania silników pomocniczych, wyrównane zostaną obciążenia silników napędowych, a więc będą one znowu pracowały współbieżnie.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Informacje techniczne »

  Do wyposażenia pieców łukowych należą transformatory zasilające, urządzenia stanowiące zabezpieczenia zwarciowe i przeciążeniowe, łączniki, układy pomiarowe i sygnalizacyjne, Piece łukowe, ze względu na duże moce znamionowe, zasila się z sieci wysokiego napięcia. Jednak do procesu topienia wsadu wykorzystuje się napięcie nie przekraczające 600 V. Dlatego też piece łukowe zasila się przez transformatory piecowe, obniżające napięcie sieci zasilającej do wartości odpowiedniej do pracy pieca.
  Piece łukowe pozwalają wprawdzie uzyskiwać bardzo wysokie temperatury, lecz mają one niewielką sprawność. Ich praca na ogół nie jest stabilna, gdyż w czasie normalnej pracy powstają krótkotrwałe przeciążenia i zwarcia. Wpływa to niekorzystnie na pracę innych odbiorników zasilanych z tej samej sieci co piece. Przy przeciążeniach i zwarciach zwiększają się spadki napięcia w sieci i napięcie zasilające inne odbiorniki może okazać się zbyt małe dla ich prawidłowej pracy. Piece łukowe pobierają z sieci oprócz mocy czynnej również moc bierną, a ich współczynnik mocy wynosi 0, 8... 0, 9.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Baza falowników »

  W niektórych procesach technologicznych najlepsze rezultaty daje stosowanie do nagrzewania materiałów urządzeń elektrotermicznych pojemnościowych. Dotyczy to przede wszystkim procesów, w których ciepło jest konieczne do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych termoutwardzalnych i termoplastycznych, do klejenia drewna żywicami termoutwardzalnymi, do wyrobu sklejek i płyt wiórowych itp. Wykorzystuje się przy tym zjawisko pochłaniania energii pola elektromagnetycznego przez materiały nieprzewodzące (nagrzewanie pod wpływem strat w dielektryku). Urządzenia takie składają się z dwóch płytowych elektrod, między którymi jest umieszczony nieprzewodzący materiał ogrzewany. Efekt nagrzewania jest tym większy, im większe są: częstotliwość doprowadzonego do elektrod napięcia, wartość tego napięcia oraz współczynnik strat dielektrycznych materiału ogrzewanego charakteryzujący ilość ciepła wydzielanego w różnych materiałach w tym samym polu elektromagnetycznym. Dlatego też nagrzewnice pojemnościowe zasila się z elektronicznych generatorów wielkiej częstotliwości, których napięcie dochodzi nieraz do 15 kV, a częstotliwość do 100 MHz. Urządzenia tego typu mają niewielką moc i nie pozwalają na osiągnięcie wysokich temperatur nagrzewanego materiału.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pitot »

  Pomiary różnorakich parametrów są zwyczajnie niezbędne w niektórych warunkach. Nasza firma zajmuje się produkcją i wytwarzaniem specjalnego sprzętu do różnego stylu pomiarów. W zakres produktów w naszej ofercie wchodzą produkty tj. rejestratory wilgotności czy również przetworniki wilgotności. Jesteśmy pewni, że sprzęt, którym się zajmujemy ze stuprocentową pewnością jest najwyższej jakości ponieważ posiadamy w katalogu produktów wyłącznie i tylko najwyższej jakości produkty. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu bez większego kłopotu jesteśmy w stanie określić jaki sprzęt jest wysokiej klasy a jaki powinno się odrzucić. Sprzedajemy również analizatory spalin mające szerokie zastosowanie między innymi w stacjach testom paliw. Dajemy Państwu pewność na sprzęt, który sprzedajemy. Jesteśmy na sto procent pewni, że was zadowoli i będzie działał tak jak tego potrzebujecie.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naczynia jednorazowe - producent »

  Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie ma opakowania food to go, różne tacki i opakowania garmażeryjne, cateringowe. Spośród bardzo różnorodnej oferty opakowań jak również naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastykowe, aluminiowe jak również papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia oraz sztućce jednorazowe.

  Przedsiębiorstwo świadczy również usługi z obrębu padowania, etykietowania opakowań spożywczych, kompletacji, planowania zapakowań, serwisu maszyn do pakowania jak również konsultingu technicznego. Nasi eksperci działu rozwoju produktu wspomagają wieloletnim doświadczeniem nabywców przy tworzeniu idei nowych zapakowań jak również udzielają fachowego wsparcia w automatyzacji postępowania pakowania.

  Inline Poland jest jednym spośród 11 zakładów produkcyjnych wchodzących w skład europejskiej grupy Sirap. Od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1991 roku, bacznie śledzimy zmieniającą się rzeczywistość, notorycznie wyprzedzając jej potrzeby. W rezultacie projektujemy a także wyrabiamy wysokiej jakości, nowoczesne opakowania, które są wyznacznikiem obecnie dominujących kierunków. Staliśmy się za sprawą tego jednym z najbardziej pionierskich oraz elastycznie funkcjonujących firm w specjalności, czego dowodem jest ciągły ewolucja sprzedaży naszych opakowań w całej Europie jak również błyskawicznie rosnąca liczba firm z jakimi współdziałamy.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »