pozycja w google - webpozycja.pl

Portal Asgaria

Portal Asgaria Asgaria to moja prywatna strona internetowa, na której prezentuję swoje poglądy na tematy społeczne, ekonomiczne, finansowe i filozoficznie. Przykładowe teksty dotyczą np. wpływu ideologii socjalistycznej i liberalnej na gospodarkę Polski. Witryna jest poświęcona moim zainteresowaniem, jak też jest stroną autorską mojej książki : Asgaria, Falcon.

Szczegóły strony asgaria.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę asgaria.pl:

Portal Asgaria

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Ilasz - wypadki samochodowe NY »

  Polonia w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę duża, a to sprawia, że wielu naszych rodaków ma tam różne sprawy, z którymi musi sobie radzić. Są to również kwestie prawne, z którymi niekiedy trudno samemu sobie poradzić. Dlatego wypadki USA to doskonała pomoc dla tych wszystkich naszych rodaków. Nasza kancelaria oferuje obsługę klientów w USA. Działamy w języku polskim, dlatego można skorzystać ze spokojem z naszych usług. Jako polish lawyer NJ oferuje kompleksową pomoc prawną związaną z prawem obowiązującym w USA jak i na gruncie dwóch stykających się porządków prawnych - polskiego i amerykańskiego. Moje usługi znajdziecie pod hasłem polski adwokat New Jersey ze względu na miejsce położenia jednego z moich biur.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego A. Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Trójmiasto »

  Gabinet Radcy Prawngo Tomasz Tyczyński działa od 1999 r. na obszarze Gdańska.
  Biuro gwarantuje obsługę prawną podmiotów zarządzających aktywność gospodarczą oraz osób fizycznych.

  Obsługa przedsiębiorców krajowych oraz zagranicznych niesie w szerokim zakresie rozumiane regulacja ekonomiczne także wszelkie pola przepisy normujące kierowanie działalności gospodarczej w Polsce.

  Udzielamy wskazówek prawnych, przygotowujemy dokumenty i reprezentujemy jednostki fizyczne przed instytucjami publicznymi

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną pomoc.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Legalne testy do policji z odpowiedziami »

  Nowe opracowania pytań do testu wiedzy i testu multiselect wraz z odpowiedziami są doskonałym zbiorem wiedzy dla kandydata na policjanta. Przyszły funkcjonariusz znajdzie u nas szereg pomocnych rozwiązań w przygotowaniach do rekrutacji.

  Oprócz treści znajdujących się na portalu i na naszym blogu szczególnie polecamy wyróżnione przez Magazyn Policyjny książki: "Test wiedzy", "Test Multiselect" i "100 zadań". Podręczniki zostały wydane przez Wydawnictwo OFICYNA24 i są hitem na rynku.

  Pamiętaj, że o jedno miejsce w policji stara się ponad 12 chętnych. Tylko perfekcyjne przygotowanie pozwali Ci zdanie egzaminów. Pozwól sobie pomóc. Skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych; doradza swoim Klientom w ich bieżącej działalności, a także reprezentuje w sporach sądowych, postępowaniach administracyjnych i negocjacjach pozasądowych. Personel Kancelarii tworzy zespół prawników o różnych specjalizacjach. Każda sprawa prowadzona jest zawsze z najwyższą starannością. Zespół stanową wykwalifikowani i odpowiedzialni prawnicy. Nie unikamy trudnych pytań, podejmujemy wyzwania wiedząc, że nasza praca musi nieść wartość dla Klienta. Stale się doskonalimy, dbamy o dobre relacje, doskonałą komunikację i dobrą atmosferę zarówno w naszym Zespole jak i w kontaktach z naszymi Klientami. Kancelaria posiada długoletnią praktykę obejmującą obszary różnych dziedzin prawa w tym w zakresie obrotu nieruchomościami, roszczeń odszkodowawczych, ochrony praw autorskich, ochrony dóbr osobistych, prawa własności przemysłowej, a także zawieraniu i realizacji wszelkiego rodzaju umów gospodarczych. Prowadzi sprawy zlecane przez osoby fizyczne w zakresie prawa cywilnego w tym prawa rodzinnego, spadkowego i rzeczowego, prawa karnego, prawa medycznego i prawa ubezpieczeń społecznych

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dziedzina psychologii »

  Ostatnio czujesz, że na nic nie masz siły, wszystko cię męczy i po powrocie z pracy lub szkoły masz ochotę jedynie położyć się do łóżka i zasnąć. Może być to pierwszy objaw depresji albo innego zaburzenia psychicznego, o których opowiada psychologia. Dowiedz się zatem, co tak naprawdę ci dolega, wykonując różnorodne testy psychologiczne - albo w gabinecie psychologa, albo bezpośrednio na stronach internetowych. One pokażą ci też, czy potrzebna ci może być psychoterapia, czy sam zdołasz poradzić sobie z kłopotami.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »