pozycja w google - webpozycja.pl

Portal Asgaria

Portal Asgaria Asgaria to moja prywatna strona internetowa, na której prezentuję swoje poglądy na tematy społeczne, ekonomiczne, finansowe i filozoficznie. Przykładowe teksty dotyczą np. wpływu ideologii socjalistycznej i liberalnej na gospodarkę Polski. Witryna jest poświęcona moim zainteresowaniem, jak też jest stroną autorską mojej książki : Asgaria, Falcon.

Szczegóły strony asgaria.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę asgaria.pl:

Portal Asgaria

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Ilasz - wypadki samochodowe NY »

  Polonia w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę duża, a to sprawia, że wielu naszych rodaków ma tam różne sprawy, z którymi musi sobie radzić. Są to również kwestie prawne, z którymi niekiedy trudno samemu sobie poradzić. Dlatego wypadki USA to doskonała pomoc dla tych wszystkich naszych rodaków. Nasza kancelaria oferuje obsługę klientów w USA. Działamy w języku polskim, dlatego można skorzystać ze spokojem z naszych usług. Jako polish lawyer NJ oferuje kompleksową pomoc prawną związaną z prawem obowiązującym w USA jak i na gruncie dwóch stykających się porządków prawnych - polskiego i amerykańskiego. Moje usługi znajdziecie pod hasłem polski adwokat New Jersey ze względu na miejsce położenia jednego z moich biur.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ultima - windykacja należności »

  W ostatnich latach odzyskiwanie długów, windykacja oraz odzyskiwanie należności realizowana przez specjalnie przygotowane do tego firmy staje się bardzo popularna i korzysta z niej wielu klientów. To wyraźnie pokazuje rosnące zainteresowanie firmy windykacyjne, których działa na naszym rynku coraz więcej. Wśród nich znajduje się kancelaria Ultima, która realizuje skuteczne odzyskiwanie długów Warszawa. Jest to firma, która może przeprowadzić działania na rzecz klienta, bądź też zdecydować się na skup długów a następnie prowadzić odzyskiwanie należności już na własną korzyść. Warto więc decydować się na usługi firma windykacyjna, jeśli samodzielnie nie jesteśmy w stanie ściągnąć należności. Niekiedy tylko pomoc takich firm jak firmy windykacyjne może być skuteczna i będzie przynosić rzeczywiste efekty.
   

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeszów »

  Radca Ewa Lech to aktywnie rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych prawników specjalizujących się w sprawach z obszaru szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego i gospodarczego. Adwokat Andrzej Mucha i Ewa Lech specjalizują się w obsłudze firm oraz w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych kłopotliwych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego. Członkowie Kancelarii to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m. in. w trakcie wykonywania zawodu asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w Wydziale Cywilnym oraz zawodu prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie w Wydziale ds. Przestępczości Gospodarczej. Starannie dobierany zespół współpracowników Mucha & Lech oraz liczne związki ze środowiskiem naukowym Krakowa i Rzeszowa gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Warszawie »

  Poszukujesz adwokata? Kancelaria Tomasz Borowiec zapewnia wysoką jakość pomocy prawnej z zakresu prawa karnego, rodzinnego, gospodarczego administracyjnego. Kancelaria wykonuje czynności na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, apelacyjnego i kasacyjnego.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Warszawa »

  Kancelaria Notarialna Warszawa - Notariusz Krzysztof Kruszewski ul. Bracka 20/17, 00-028 Warszawa.
  Godz. urzędowania 10-17 pon-pt


  Czynności notarialne

  akty notarialne
  umowy majątkowe
  umowy spółek
  poświadczenia
  pełnomocnictwa
  odpisy dokumentów
  umowy dożywocia
  darowizny
  umowy sprzedaży
  umowy przedwstępne
  testamenty
  apd
  postępowania spadkowe
  i wiele innych objętych kompetencjami notariusza

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Kancelaria Prawna Lege Artis to zespół prawników, w skład którego wchodzą zarówno radcowie prawni jak i specjaliści z innych dziedzin bezpośrednio lub pośrenio związanych ze stosowaniem prawa. Rozwiązanie takie pozwala nam prowadzić obsługę prawnąpodmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych na najwyższym poziomie i w pełnym zakresie. Uprawnienia mediatora, w połączeniu z szeroką wiedza prawniczą pozwalaja również na prowadzenie negocjacji, podczas których zadbamy w należyty sposób o interesy naszych Klientów. Pełen zakres obsługi oznacza, iż możemy zaoferować naszym Klientom zarówno pełną, profesjonalną obsługę reprezentacjąc ich na każdym z etapów postępowań, zarówno sądowych jak i poza sądowych, a także doraźną pomoc przy sporządzaniu pism, wniosków oraz w wyjaśnieniu stanu prawnego w konkretnej sprawie

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »