pozycja w google - webpozycja.pl

Tabliczki grawerowane

Tabliczki grawerowane Oprócz przewodów instalacyjnych, w niektórych choć rzadkich, przypadkach wykorzystuje się w instalacjach przewody, które przeznaczone są głównie do budowy sieci i stacji elektroenergetycznych. Są to kable elektroenergetyczne i szyny sztywne. Celowość i konieczność ich stosowania w instalacjach wynika z ograniczonej obciążalności prądowej produkowanych przewodów instalacyjnych. Tak więc kable i szyny stosuje się w tych częściach instalacji, w których spodziewane są bardzo duże prądy robocze.
Kable elektroenergetyczne, czyli przewody przystosowane głównie do układania w ziemi, wykorzystuje się w przemysłowych instalacjach zasilających odbiorniki o dużej mocy. Zasadniczymi elementami, z których składa się kabel, są: jedna lub kilka żył, izolacja oraz powłoka otaczająca izolację i chroniąca ją od wilgoci i wpływów chemicznych otoczenia. Oprócz tych elementów kable mogą mieć na zewnątrz powłoki pancerz chroniący kabel od uszkodzeń mechanicznych oraz osłonę pancerza zabezpieczającą go przed korozją. Osłonę pancerza wykonuje się z materiału włóknistego (juty) lub polwinitu.

Szczegóły strony www.grawerowane.info:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.grawerowane.info:

Tabliczki grawerowane

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 16 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tabliczki firmowe »

  Większość przewodów w instalacjach elektrycznych układa się na stałe, tzn. trwale mocuje do elementów budowlanych i konstrukcji wsporczych. Jedynie przewody instalacji odbiorczych (na całej długości lub ostatnie ich odcinki), zasilające odbiorniki ruchome lub przenośne układa się luźno na podłożu, co umożliwia zmianę ich położenia przy przemieszczaniu odbiorników. Luźne układanie przewodów stwarza możliwości ich uszkodzenia i może okazać się niebezpieczne. Dlatego też przy zasilaniu odbiorników ruchomych i przenośnych, poruszających się wzdłuż określonych tras, np. przy dźwigach, stosuje się swobodne podwieszanie przewodów na linkach nośnych lub nawijanie ich na bębny. Sposób mocowania przewodów układanych na stałe zależy od typu zastosowanych przewodów, technologii wznoszenia obiektu budowlanego, w którym układana jest instalacja, warunków środowiskowych oraz wymaganej estetyki pomieszczeń. Wykonywana instalacja powinna być przy tym dostatecznie trwała, wygodna w eksploatacji oraz możliwie tania.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowanie tabliczek »

  Prowadzenie przewodów w rurach wymaga stosowania muf do łączenia rur oraz specjalnych puszek instalacyjnych, w których są łączone przewody wzdłuż trasy ich ułożenia lub w miejscach ich rozgałęzienia. Mufy do łączenia rur instalacyjnych wykonuje się z takich samych materiałów jak łączone rury. Połączenia rur płaszczowych lub winidurowych wykonuje się za pomocą muf wciskanych. Przy łączeniu rur winidurowych stosuje się również spawanie. Połączenia rur ochronnych stalowych wykonuje się za pomocą muf gwintowanych. Puszki instalacyjne produkuje się z blachy stalowej, żeliwa lub materiału izolacyjnego. We wnętrzu puszki umieszcza się pierścień izolacyjny z zaciskami śrubowymi dla łączenia żył przewodów.
  Zalety zastosowania instalacji, w których przewody są układane w rurach pod tynkiem, to przede wszystkim: duża estetyka pomieszczeń oraz możliwość wymiany przewodów bez uszkodzenia tynku. Zasadniczą wadą tych instalacji jest duża pracochłonność robót związanych z ich wykonaniem.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karty plastikowe »

  Bez reklamy trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Większość z nas traktuje ją jednak w kategorii dopustu bożego pomijając całkowicie funkcje pozytywne. Warto podkreślić, że to właśnie dzięki reklamie klient dowiaduje się o nowym produkcie na rynku, ulepszeniu dotychczasowego czy przypomina sobie markę która cenił a umknęła mu w zalewie konkurencyjnych firm. Czy w świetle powyższego można wyobrazić sobie lepszy przedmiot reklamowy niż taki który nie nachalnie ale często przypomni klientowi jak się nazywa nasza firma, powie o naszej ofercie i jeszcze zaproponuje rabat? Karta plastikowa wychylająca się z przegródki podczas każdorazowego korzystania z portfela jest właśnie takim produktem. Niedroga a trwała daje stały dostęp do portfela i świadomości klienta.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Clevair.pl »

  Za pośrednictwem strony clevair. pl można przyjrzeć się produktom firmy Clevair. Projektuje i wytwarza ona różnego rodzaju dmuchane instalacje, które mogą być użyte do reklamy, zabawy lub ozdoby. Wśród oferowanych dmuchańców można znaleźć bramy, słupy, ekrany, figury, stelaże, parasole. Opisywana strona pozwala także na przyjrzenie się produktom firmy Clevair dzięki zdjęciom, które można znaleźć na jednej z podstron. Ponadto umożliwia ona skontaktowanie się z właścicielami firmy, czy to w sprawach biznesowych, czy też w sprawie pracy.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • RB targi profesjonalne stoiska targowe »

  Firma RB Sp. z o. o. jest jedną z wiodących prym w branży wystawienniczej w naszym kraju. Projektuje najwyżej klasy stoiska targowe, a także stoiska wystawiennicze. Od dawna zajmuje się budową stoisk targowych, stoiskami pod wystawy oraz całościową organizacją targów. Jako nieliczna w tej branży proponuje swoją pomoc także przy całościowej obsłudze trwających targów i profesjonalnych stoisk targowych. Wszystkie stoiska targowe wykonywane jest z uwzględnieniem pomysłów klientów. Spółka zachowuje optymalne standardy działań. Obsługujemy zarówno dla spółek prywatnych, jak i państwowych.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »