pozycja w google - webpozycja.pl

Marketing Relacji - bazy danych

Marketing Relacji - bazy danych Marketing Relacji jest agencją realizującą usługi sprzedaży baz danych B2B (klientów biznesowych) i B2C (konsumentów). Marekting Relacji świadczy usługę mailingu reklamowego, który bywa inaczej nazywany e-mailingiem marketingowym. Podobnym tematycznie kanałem marketingowym jest na przykład direct mailing.

Szczegóły strony marketingrelacji.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę marketingrelacji.com:

Marketing Relacji - bazy danych

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grupa Sagier »

  Firma Sagier została założona w 2007 roku. Prowadzi działalność wydawniczą, reklamową i projektową. Jest wydawcą ekskluzywnego dwumiesięcznika VIP Biznes i Styl, Poradnika budowlanego oraz podkarpackiego portalu opinii www. biznesistyl. pl. Zajmuje się również kompleksową obsługą firm w zakresie PR i marketingu. Od 2008 roku organizuje Galę VIP, podczas której wręczane są statuetki VIP-a dla najbardziej wpływowych osób z Podkarpacia w dziedzinie biznesu, polityki i kultury.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia wrocław »

  Nasza korporacja posiada do zaproponowania rozbudowane druki w postaci cyfrowej i offsetowej. Na rynku druku jesteśmy od powyżej 6 lat współcześnie naszą propozycję rozszerzyliśmy o druk wielkoformatowy co więcejtradycyjnie i bez przerwy drukujemy miedzy innymi ulotki reklamowe które są najpopularniejszym formą promocji z jakiej czerpią małe i średnie spółki. Ulotki są też jedną z najtańszych form promocji jednocześnie jedną z najskuteczniejszych.

  Nasza drukarnia oferuje Ci wydruk ulotek reklamowych w formatach a7, a6, a5, a4, a3 i DL. Wszystkie druki wykonujemy na wypasioną papierach z użyciem fachowych farb, a dodatkowo na specjalistycznych drukarkach co gwarantuje najwyższą jakość wydruku. Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej strony tam znajdziecie Państwo więcej szczegółów na temat naszej spółki i oferty.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom mediowy Warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu medialnego Media Concept. Specjalizujemy się w planowaniu i zakupie mediów. Będąc największym niesieciowym domem medialnym w Polsce posiadamy duże doświadczenie w planowaniu strategii marketingowych. Media Concept to ponad 60 zadowolonych kontrahentów i 200 pomyślnie zrealizowanych kampanii marketingowych. Należąc do grupy reklamowej JUST mamy okazję ciągłej wymiany doświadczeń z najlepszymi przedsiębiorstwami marketingowymi w Polsce. Śledzimy trendy reklamowe i na bieżąco wykorzystujemy je w kampaniach marketingowych naszych klientów. Tworzymy kampanie tak nieduże, dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i obszerne, bardziej złożone strategie reklamowe. Dzięki uniwersalności i doświadczeniu przystępujemy do wszelkich wyzwań.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Directchannel »

  Nasza agencja marketingowa prowadzi działania dla firm oraz organizacji, fundacji i stowarzyszeń. Korzystamy z takiego narzędzia jakim jest komunikacja bezpośrednia czyli między innymi mailing (direct mail), telemarketing, czy też usługi sms. W swojej ofercie mamy także możliwość przygotowania specjalnych gadżetów reklamowych dla dzieci. Jeśli Twoja fundacja lub stowarzyszenie potrzebuje zebrać środki na działalność polecamy skorzystać z jednej z naszych form marketingu jakim jest fundraising.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADHD Interactive - Agencja E-Marketingu »

  Usługi z zakresu marketingu internetowego jednocześnie efektowne (projektowanie graficzne, projektowanie stron internetowych) oraz efektywne (skuteczne kampanie AdWords i kampanie banerowe o wysokich wskaźnikach CTR i doskonałym poziomie konwersji). Wszelkie narzędzia reklamowe, jakie oferuje internet opanowaliśmy dla naszych klientów i umiemy wykorzystać ich zasoby, aby zwiększyć rozpoznawalność biznesu wśród grupy docelowej, docierać do nowych klientów i zwiększać sprzedaż poprzez skuteczne promocje. Marketingowo działamy przede wszystkim w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, ale oferujemy klientom także projektowanie materiałów typu POS oraz niestandardowe rozwiązania jak marketing wirusowy i szeptany. ADHD Interactive to agencja interaktywna z Poznania, ale z powodzeniem obsługujemy klientów z całej Polski.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe w branży FMCG »

  Współpracując od wielu lat z przedsiębiorstwami zarówno polskimi jak i zagranicznymi potrafimy dokładnie dopasować naszą ofertę do wymagań naszych klientów. Specjalizujemy się w realizacji badań marketingowych w sektorze FMCG. Firmom z tego sektora proponujemy wsparcie w przeprowadzaniu badań satysfakcji klientów, analiz rynku i konkurencji oraz badań wskaźnika rekomendacji marki NPS. Takie działania pozwalają uzyskać aktualną i rzetelną wiedzę rynkową w postaci rekomendacji. Odpowiednio wprowadzone rozwiązania są niezbędnym elementem planowania przyszłości marki.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »