pozycja w google - webpozycja.pl

Grupa Sagier

Grupa Sagier Firma Sagier została założona w 2007 roku. Prowadzi działalność wydawniczą, reklamową i projektową. Jest wydawcą ekskluzywnego dwumiesięcznika VIP Biznes i Styl, Poradnika budowlanego oraz podkarpackiego portalu opinii www. biznesistyl. pl. Zajmuje się również kompleksową obsługą firm w zakresie PR i marketingu. Od 2008 roku organizuje Galę VIP, podczas której wręczane są statuetki VIP-a dla najbardziej wpływowych osób z Podkarpacia w dziedzinie biznesu, polityki i kultury.

Szczegóły strony www.sagier.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sagier.pl:

Grupa Sagier

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing Relacji - bazy danych »

  Marketing Relacji jest agencją realizującą usługi sprzedaży baz danych B2B (klientów biznesowych) i B2C (konsumentów). Marekting Relacji świadczy usługę mailingu reklamowego, który bywa inaczej nazywany e-mailingiem marketingowym. Podobnym tematycznie kanałem marketingowym jest na przykład direct mailing.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Parasole z nadrukiem »

  Jeżeli chcesz tworzyć swoją markę przy użyciu parasoli z nadrukiem, wykorzystując je jako forma produktu promocyjnego, czy też jako ochrona swoich klientów przed promieniami słońca z ogródku Twojej restauracji – już dziś odwiedź naszą stronę. Trudnimy się tworzeniem wzorów na parasolach reklamowych, na zamówienie nabywcy- zrobimy dla Ciebie zarazem plan nadruku, jak i wykonamy go. W przygotowanej przez nas propozycji możesz znaleźć np. parasole dziecięce, kwadratowe i trójkątne, automatyczne i manualne oraz bardzo dużo różnych modeli, mamy także szeroką gamę kolorystyczną do wyboru. Nie zapominaj że konkurencja nie śpi, a taka forma marketingu z pewnością zapewni Ci konkurencyjność w branży.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Custom publishing »

  Agape - firma custom publishing – to: okazałe portfolio magazynów firmowych bogate praktyki związane z obsługą wielu dotychczasowych klientów, a przede wszystkim bardzo doświadczeni i kompetentni pracownicy, znający specyfikę krajowego czytelnika gazet, z nieodzownymi do pracy przy tworzeniu publikacji firmowych w Polsce szeroką wiedzą i doświadczeniem.
  Agape to innowacyjna agencja custom publishing Jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy konferencję poświęconą pracom firmowym, a później Konkurs Biuletynów Firmowych. Oba przedsięwzięcia dały Agape znakomity przegląd problemów, sukcesów i doświadczeń w tworzeniu biuletynów firmowych i całej branży custom publishing w naszym kraju.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom mediowy Warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu medialnego Media Concept. Specjalizujemy się w planowaniu i zakupie mediów. Będąc największym niesieciowym domem medialnym w Polsce posiadamy duże doświadczenie w planowaniu strategii marketingowych. Media Concept to ponad 60 zadowolonych kontrahentów i 200 pomyślnie zrealizowanych kampanii marketingowych. Należąc do grupy reklamowej JUST mamy okazję ciągłej wymiany doświadczeń z najlepszymi przedsiębiorstwami marketingowymi w Polsce. Śledzimy trendy reklamowe i na bieżąco wykorzystujemy je w kampaniach marketingowych naszych klientów. Tworzymy kampanie tak nieduże, dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i obszerne, bardziej złożone strategie reklamowe. Dzięki uniwersalności i doświadczeniu przystępujemy do wszelkich wyzwań.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Directchannel »

  Nasza agencja marketingowa prowadzi działania dla firm oraz organizacji, fundacji i stowarzyszeń. Korzystamy z takiego narzędzia jakim jest komunikacja bezpośrednia czyli między innymi mailing (direct mail), telemarketing, czy też usługi sms. W swojej ofercie mamy także możliwość przygotowania specjalnych gadżetów reklamowych dla dzieci. Jeśli Twoja fundacja lub stowarzyszenie potrzebuje zebrać środki na działalność polecamy skorzystać z jednej z naszych form marketingu jakim jest fundraising.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADHD Interactive - Agencja E-Marketingu »

  Usługi z zakresu marketingu internetowego jednocześnie efektowne (projektowanie graficzne, projektowanie stron internetowych) oraz efektywne (skuteczne kampanie AdWords i kampanie banerowe o wysokich wskaźnikach CTR i doskonałym poziomie konwersji). Wszelkie narzędzia reklamowe, jakie oferuje internet opanowaliśmy dla naszych klientów i umiemy wykorzystać ich zasoby, aby zwiększyć rozpoznawalność biznesu wśród grupy docelowej, docierać do nowych klientów i zwiększać sprzedaż poprzez skuteczne promocje. Marketingowo działamy przede wszystkim w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, ale oferujemy klientom także projektowanie materiałów typu POS oraz niestandardowe rozwiązania jak marketing wirusowy i szeptany. ADHD Interactive to agencja interaktywna z Poznania, ale z powodzeniem obsługujemy klientów z całej Polski.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »