pozycja w google - webpozycja.pl

Grupa Sagier

Grupa Sagier Firma Sagier została założona w 2007 roku. Prowadzi działalność wydawniczą, reklamową i projektową. Jest wydawcą ekskluzywnego dwumiesięcznika VIP Biznes i Styl, Poradnika budowlanego oraz podkarpackiego portalu opinii www. biznesistyl. pl. Zajmuje się również kompleksową obsługą firm w zakresie PR i marketingu. Od 2008 roku organizuje Galę VIP, podczas której wręczane są statuetki VIP-a dla najbardziej wpływowych osób z Podkarpacia w dziedzinie biznesu, polityki i kultury.

Szczegóły strony www.sagier.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sagier.pl:

Grupa Sagier

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing Relacji - bazy danych »

  Marketing Relacji jest agencją realizującą usługi sprzedaży baz danych B2B (klientów biznesowych) i B2C (konsumentów). Marekting Relacji świadczy usługę mailingu reklamowego, który bywa inaczej nazywany e-mailingiem marketingowym. Podobnym tematycznie kanałem marketingowym jest na przykład direct mailing.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Września »

  Marketing w wyszukiwarkach wymaga nabycia profesjonalnej wiedzy w tym zakresie. Nasz portal zawiera wszystkie niezbędne informacje o tym, jak skutecznie promować stronę. Dzięki temu nawet osoba zupełnie niedoświadczona w tym temacie będzie mogła poznać przynajmniej podstawy tej sztuki. Jest to konieczne do powodzenia naszego biznesu w czasach, kiedy Internet jest podstawą efektywnej promocji naszej działalności.

  Data dodania: 24 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom mediowy Warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu medialnego Media Concept. Specjalizujemy się w planowaniu i zakupie mediów. Będąc największym niesieciowym domem medialnym w Polsce posiadamy duże doświadczenie w planowaniu strategii marketingowych. Media Concept to ponad 60 zadowolonych kontrahentów i 200 pomyślnie zrealizowanych kampanii marketingowych. Należąc do grupy reklamowej JUST mamy okazję ciągłej wymiany doświadczeń z najlepszymi przedsiębiorstwami marketingowymi w Polsce. Śledzimy trendy reklamowe i na bieżąco wykorzystujemy je w kampaniach marketingowych naszych klientów. Tworzymy kampanie tak nieduże, dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i obszerne, bardziej złożone strategie reklamowe. Dzięki uniwersalności i doświadczeniu przystępujemy do wszelkich wyzwań.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Directchannel »

  Nasza agencja marketingowa prowadzi działania dla firm oraz organizacji, fundacji i stowarzyszeń. Korzystamy z takiego narzędzia jakim jest komunikacja bezpośrednia czyli między innymi mailing (direct mail), telemarketing, czy też usługi sms. W swojej ofercie mamy także możliwość przygotowania specjalnych gadżetów reklamowych dla dzieci. Jeśli Twoja fundacja lub stowarzyszenie potrzebuje zebrać środki na działalność polecamy skorzystać z jednej z naszych form marketingu jakim jest fundraising.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADHD Interactive - Agencja E-Marketingu »

  Usługi z zakresu marketingu internetowego jednocześnie efektowne (projektowanie graficzne, projektowanie stron internetowych) oraz efektywne (skuteczne kampanie AdWords i kampanie banerowe o wysokich wskaźnikach CTR i doskonałym poziomie konwersji). Wszelkie narzędzia reklamowe, jakie oferuje internet opanowaliśmy dla naszych klientów i umiemy wykorzystać ich zasoby, aby zwiększyć rozpoznawalność biznesu wśród grupy docelowej, docierać do nowych klientów i zwiększać sprzedaż poprzez skuteczne promocje. Marketingowo działamy przede wszystkim w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, ale oferujemy klientom także projektowanie materiałów typu POS oraz niestandardowe rozwiązania jak marketing wirusowy i szeptany. ADHD Interactive to agencja interaktywna z Poznania, ale z powodzeniem obsługujemy klientów z całej Polski.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »