pozycja w google - webpozycja.pl

Fotograf ślubny Białystok

Fotograf ślubny Białystok Zapraszam do skorzystania z usług fotografii ślubnej i okolicznościowej (chrzty, imprezy rodzinne, imprezy integracyjne, sesje portretowe, sesje plenerowe, sesje dziecięce, itd. ) Pracuję sprzętem cyfrowym marki Canon z najwyższej klasy obiektywami klasy L. Zlecenia realizuję w całym kraju. W Dniu Ślubu jestem z Wami już od momentu przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię, zabawę weselną, następnie podczas sesji plenerowych – w dogodnie ustalonych terminach.

Szczegóły strony www.fotoeast.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fotoeast.pl:

Fotograf ślubny Białystok

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografia - Kraków »

  Zapraszam wszystkich do odkrywania piękna w fotografii, tej klasycznej, jak i w nowych nurtach. Dopiero niedawno odkryłem potencjał jaki drzemie w nowych formach „malowania światłem” (fotografa). Zainteresowałem się techniką HDR, gdzie zakresy tonalnej są nieporównywalnie wyższe od tych w fotografii tradycyjnej. Część osób znająca HDR z różnych zdjęć kojarzy tę technikę z wynaturzonym spojrzeniem, gdzie zdjęcia bardzo nienaturalnie wyglądają, czasem wręcz brzydko. A to jest tylko technika, i jak kto ją wykorzysta to takie będą efekty, bo można zrobić zdjęcie tą metodą, tak by wyglądało jak to co widział fotograf. Oczywiście szkoda nie wykorzystać potencjału jaki znajdujemy w HDR i robić tylko „zwykłe” zdjęcia. Dlatego staram się spojrzeć na zagadnienie, tak jak kiedyś malowałem obrazy i tworzyłem rysunki – pod kątem zaciekawienia i zachwycenia odbiorcy. Dlatego moje prace już po części są, a będą jeszcze bardziej przerysowane, upodabniane do malarstwa raczej niż fotografii tradycyjnej. Tym razem w tych zdjęciach całkowicie zrezygnowałem z naturalistycznego podejścia do fotografii, przez co mogą one wydawać się surrealistyczne, przekoloryzowane, nietypowe. Taki obrałem kierunek, ponieważ takie „zwykłe” zdjęcie może zrobić i uliczna kamera (monitoringu), i nie ma w tym moim zdaniem żadnej „iskry” – charakteru. Staram się moim zdjęciom nadać niepowtarzalny styl, by czuć było w nich jakiś zamysł, to co w człowieku siedzi i „gra”, a nie tylko to co widać po drugiej stronie obiektywu.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Łosak - fotografia dziecięca »

  Nie każdy potrafi robić profesjonalne zdjęcia. Co zatem zrobić, aby fotografie w albumie były nie tylko ładne, ale również dobrze wykadrowane i oddawały atmosferę w trakcie wykonywania zdjęcie? Odpowiedź jest niesłychanie prosta – należy wynająć profesjonalnego fotografa. Profesjonalna sesja zdjęciowa to możliwość otrzymania zdjęć najlepszej jakości, do których będzie się miało ochotę wracać nawet po wielu latach. Sesje zdjęciowe wykonuje się w studiu zdjęciowym lub w plenerze. W zależności od preferencji swoich klientów fotografowie dobierają właściwy sprzęt fotograficzny oraz oświetlenie. Nie zawsze bowiem można liczyć na na naturalnym świetle. Efekt uzyskany na skutek oświetleniu sztucznemu jest znacznie lepszy. Każda sesja zdjęciowa jest inna i jej charakter zależy od efektów jakie chce się otrzymać. Zdjęcia bowiem robi się na ślubie i weselu, na innych uroczystościach, zdjęcia dla dzieci, kobiet w ciąży i wiele innych. Doświadczony fotograf jest w stanie uwiecznić najważniejsze kadry i spowodować, że wykonane zdjęcia porwą znajomych oraz rodzinę.
  Doświadczony fotograf potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i nie ważne komu wykonuje zdjęcia – czy są to dzieci, osoby dorosłe, czy dzidziusie. Każde zadanie musi być wykonane profesjonalnie i tak właśnie jest. Jeśli już ktoś zdecyduje się na zrobienie sesji, to może podpytać fotografa co jeszcze oferuje. Sesja zdjęciowa to dodatkowo mnóstwo innych usług, o których większość osób nawet nie wie. Zdjęcia na imprezach okolicznościowych to tylko przykład. Czy zatem warto robić zdjęcia samemu?

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne Rz-Studio »

  Studio fotograficzne należące do małżeństwa Rzepnickich z Poznania. Specjalizacyjne studio w fotografii ślubnej, biznesowej, reklamowej i dziecięcej. Wykorzystujemy największej jakości usługi fotograficzne z wykorzystaniem najlepszego sprzętu fotograficznego i filmowego. Zapraszamy do Rz-Studio

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne świdnica, Fotograf »

  Fotografowanie wesel to znakomite podsumowanie Twojego wesela. Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje zdjęcia z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na zapisaniu tego jedynego dnia z życia w sposób inspirujący i nietypowy. Spojrzenie na uroczystość weselną zależy w równiej mierze od pary młodej jak i fotografa. Fotografia to dla mnie chwila magii, często nietrwała, co ważne jest musi zostać zapisana w pamięci. Moją propozycję kieruję przede wszystkim do osób wymagających, ludzi którzy szukają fotografa kreatywnego, wykonującego zdjęcia wysokiej jakości technicznej i merytorycznej. Preferuję fotografie Ślubną, jednak lubię podejmować nowe wyzwania, imprezy okolicznościowe nie są żadnym problemem. Fotografie wzorują się na swobodzie.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia produktowa »

  Fotografia produktowa stanowi specjalność naszej firmy. Tematem tym zajmujemy się z pasją, kreatywnością i profesjonalizmem. Ponieważ w sposób oczywisty jest to związane z charakterem naszej pracy, rozumiemy doskonale, że obrazy mówią o wiele więcej niż zdolne są przekazać słowa. Dlatego też, zamiast wyłącznie opowiadać o swojej zawodowej działalności, wolimy po prostu pokazać Państwu jej owoce, aby przedstawić autentyczne powody przekonujące do nawiązania współpracy właśnie z nami. W poniższej galerii zdjęć w ramach zachęty ukazujemy wybrane fotografie z długiej listy dotychczasowo zrealizowanych przez nas zleceń. Staramy się, aby nasza galeria była różnorodna i przedstawiała wszystkie możliwe wariacje na temat sztuki prawidłowego i zarazem interesującego fotografowania produktów

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Gliwice »

  Zwę się Grzegorz, fotografia to moja pasja-codzienność i metoda na życie. Cieszę się, że moje hobby mogę porozdzielać z innymi … Myślę, że moje fotografie, a właściwie to co na nich widać prezentują, kim naprawdę jestem i co mam światu do wyrażenia. Możliwość połączenia zapału z wykonywanym zawodem daje mi duże zadowolenie. Realizuję swoje usługi w zakresie tworzenia reportaży okolicznościowych, zdjęć plenerowych zarówno ze ślubów, komunii, chrztów jak i innych ważnych dla Państwa uroczystości (osiemnastki, studniówki i eventy firmowe). Wykonuję też sesje ciążowe, rodzinne, dziecięce, portretowe, akty oraz sesje narzeczeńskie. Fotografuję na terenie całej Polski i dalej. Staram się aby wszystkie entuzjastyczne chwile i towarzyszące im ekscytacja, pozostały w Waszej pamięci na bardzo długo. Korzystam z profesjonalnego pełnoklatkowego sprzętu.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »