pozycja w google - webpozycja.pl

Fotograf ślubny Białystok

Fotograf ślubny Białystok Zapraszam do skorzystania z usług fotografii ślubnej i okolicznościowej (chrzty, imprezy rodzinne, imprezy integracyjne, sesje portretowe, sesje plenerowe, sesje dziecięce, itd. ) Pracuję sprzętem cyfrowym marki Canon z najwyższej klasy obiektywami klasy L. Zlecenia realizuję w całym kraju. W Dniu Ślubu jestem z Wami już od momentu przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię, zabawę weselną, następnie podczas sesji plenerowych – w dogodnie ustalonych terminach.

Szczegóły strony www.fotoeast.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fotoeast.pl:

Fotograf ślubny Białystok

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografia - Kraków »

  Zapraszam wszystkich do odkrywania piękna w fotografii, tej klasycznej, jak i w nowych nurtach. Dopiero niedawno odkryłem potencjał jaki drzemie w nowych formach „malowania światłem” (fotografa). Zainteresowałem się techniką HDR, gdzie zakresy tonalnej są nieporównywalnie wyższe od tych w fotografii tradycyjnej. Część osób znająca HDR z różnych zdjęć kojarzy tę technikę z wynaturzonym spojrzeniem, gdzie zdjęcia bardzo nienaturalnie wyglądają, czasem wręcz brzydko. A to jest tylko technika, i jak kto ją wykorzysta to takie będą efekty, bo można zrobić zdjęcie tą metodą, tak by wyglądało jak to co widział fotograf. Oczywiście szkoda nie wykorzystać potencjału jaki znajdujemy w HDR i robić tylko „zwykłe” zdjęcia. Dlatego staram się spojrzeć na zagadnienie, tak jak kiedyś malowałem obrazy i tworzyłem rysunki – pod kątem zaciekawienia i zachwycenia odbiorcy. Dlatego moje prace już po części są, a będą jeszcze bardziej przerysowane, upodabniane do malarstwa raczej niż fotografii tradycyjnej. Tym razem w tych zdjęciach całkowicie zrezygnowałem z naturalistycznego podejścia do fotografii, przez co mogą one wydawać się surrealistyczne, przekoloryzowane, nietypowe. Taki obrałem kierunek, ponieważ takie „zwykłe” zdjęcie może zrobić i uliczna kamera (monitoringu), i nie ma w tym moim zdaniem żadnej „iskry” – charakteru. Staram się moim zdjęciom nadać niepowtarzalny styl, by czuć było w nich jakiś zamysł, to co w człowieku siedzi i „gra”, a nie tylko to co widać po drugiej stronie obiektywu.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Łosak - fotografia dziecięca »

  Nie każdy potrafi robić profesjonalne zdjęcia. Co zatem zrobić, aby fotografie w albumie były nie tylko ładne, ale również dobrze wykadrowane i oddawały atmosferę w trakcie wykonywania zdjęcie? Odpowiedź jest niesłychanie prosta – należy wynająć profesjonalnego fotografa. Profesjonalna sesja zdjęciowa to możliwość otrzymania zdjęć najlepszej jakości, do których będzie się miało ochotę wracać nawet po wielu latach. Sesje zdjęciowe wykonuje się w studiu zdjęciowym lub w plenerze. W zależności od preferencji swoich klientów fotografowie dobierają właściwy sprzęt fotograficzny oraz oświetlenie. Nie zawsze bowiem można liczyć na na naturalnym świetle. Efekt uzyskany na skutek oświetleniu sztucznemu jest znacznie lepszy. Każda sesja zdjęciowa jest inna i jej charakter zależy od efektów jakie chce się otrzymać. Zdjęcia bowiem robi się na ślubie i weselu, na innych uroczystościach, zdjęcia dla dzieci, kobiet w ciąży i wiele innych. Doświadczony fotograf jest w stanie uwiecznić najważniejsze kadry i spowodować, że wykonane zdjęcia porwą znajomych oraz rodzinę.
  Doświadczony fotograf potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i nie ważne komu wykonuje zdjęcia – czy są to dzieci, osoby dorosłe, czy dzidziusie. Każde zadanie musi być wykonane profesjonalnie i tak właśnie jest. Jeśli już ktoś zdecyduje się na zrobienie sesji, to może podpytać fotografa co jeszcze oferuje. Sesja zdjęciowa to dodatkowo mnóstwo innych usług, o których większość osób nawet nie wie. Zdjęcia na imprezach okolicznościowych to tylko przykład. Czy zatem warto robić zdjęcia samemu?

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne Rz-Studio »

  Studio fotograficzne należące do małżeństwa Rzepnickich z Poznania. Specjalizacyjne studio w fotografii ślubnej, biznesowej, reklamowej i dziecięcej. Wykorzystujemy największej jakości usługi fotograficzne z wykorzystaniem najlepszego sprzętu fotograficznego i filmowego. Zapraszamy do Rz-Studio

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia do dowodu Kraków - Fotopress55 »

  Profesjonalne studio fotografii Fotopress55 zajmuje się usługami fotograficznymi już od ponad 5 lat.

  Oferta firmy opiera się na fotografiach do dokumentów, ale w jej skład wchodzą także inne usługi jak wykonywanie zdjęć ślubnych, obróbka zdjęć cyfrowych (także przez autorski system on-line) oraz wywoływanie zdjęć na zlecenie klienta. Zdjęcia do dokumentów wykonywane są w Krakowie, gdzie mieści się siedziba firmy.

  Oferta biura fotograficznego skierowana jest również do rodziców dzieci i niemowląt. Młody zespół szybko nawiąże kontakt z maluchem i bez przeszkód zrealizuje wykonanie zdjęcia.

  Do nietypowych usług należy również dołączyć fotografie biometryczne lub w niestandardowych wymiarach - są one wykonywane niemal codziennie.

  Jeśli potrzebujesz zdjęcia do dowodu, a Kraków to twoje miejsce zamieszkania - to serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia dziecięca Katowice »

  Jeżeli szukacie możliwość zapamiętania pięknych wspomnień to trafiliście bardzo dobrze. Fotografia to dla mnie pasja, życie, coś czemu poświęcam czas każdego dnia. Mam nadzieje, że oglądając moje prace chociaż na chwile na Waszych twarzach pojawi się uśmiech. Jako fotograf staram się aby moje zdjęcia różniły się od innych, do każdej wykonywanej sesji przygotowuję się indywidualnie. Podstawową myślą, którą kieruję się podczas wykonywania reportaży ślubnych czy sesji dziecięcych jest to, że robię to dla Was. Każdą sesję traktuję jako piękną pamiątkę, dla tych, którzy są fotografowani. Zapraszam do oglądania i czytania mojej strony. Jaki powinien być, jak powienien wyglądać i zachowywać się dobry fotograf / fotoreporter. Fotoreportaż ze ślubu, chrztu i innych takich wydarzeń powinien zawierać wszystkie najważniejsze elementy dla każdego z etapów, które fotografuję. Np. Fotografując ceremonię ślubu w kościele jednym z najważniejszych momentów jest błogosławieństwo a następnie założenie obrączek i oczywiście pocałunek…. Fotoreporter powinien jaknajmniej rzucać się w oczy, nie wchodzić na pierwszy plan tak aby nie znaleźć się na pierwszym miejscu tuż za parą młodą. Powinien być prawie niezauważalny tak aby nie przeszkadzał księdzu w prowadzeniu ceremonii oraz innym osobom z obsługi technicznej tego wydarzenia.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Film ślubny warszawa »

  Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół szczerze oddanych swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych galeriach. Inwestujemy w nasz rozwój odważnie podejmując się realizacji nowych projektów. Będąc częścią każdego powierzonego nam zlecenia chcemy mierzyć bezpośrednio w nasz wspólny sukces a ulotne chwile przemieniać w trwałą historię. Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię? Obserwując zdjęcia ślubne znajomych i rodziny, Wasza świadomość podpowiada Wam, że to już kiedyś widzieliście? Chcecie aby Wasze najważniejsze momenty z życia upamiętniały piękne, wyjątkowe a przede wszystkim niepowtarzalne fotografie ślubne? Fotograf ślubny powinien więc umieć zapisywać w danej chwili uczucia radości czy wzruszenia

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »