pozycja w google - webpozycja.pl

JPK Program

JPK Program Księgowość prowadzona przy pomocy programów komputerowych zmusza właścicieli firm do przesyłania służbom kontrolnym treści przewodzonych ewidencji w ujednoliconym formacie. Celem JPK jest przyspieszanie i ułatwianie toku inspekcji. Właściciele firm zmuszeni są przepisami prawa przekazywać raporty na rzecz urzędów kontrolnych w ujednoliconym formacie, a to zmusza ich do korzystania jedynie z aplikacji, które generują lub pozwalają na zapisanie pliku w jednolitym formacie. Program fillUp umożliwia również załadowanie plików XML w standardzie JPK. Program automatycznie zbada poprawność załadowanych dokumentów i zaznaczy pola błędu w załadowanym pliku XML. Zaakceptowany plik JPK przekażesz wygodnie z fillUp tak jak e-pity z pełną obsługą statusu i historią dokumentów.

Szczegóły strony jpk.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jpk.info.pl:

JPK Program

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Druk online »

  Wypróbuj nasz program aby prędko i łatwo wypełnić każdy formularz za pomocą intuicyjnego programu do rozliczania PIT. Korzystając z naszego programu szybko i bez problemu rozliczysz dowolną deklarację. Nasza platforma oferuje okres testowy całkowicie bezpłatnie. Rozlicz każdy druk już dziś! Wysoka jakość merytoryczna jest dla naszej firmy przewodnim elementem tworzenia aplikacji, dla tego właśnie utrzymujemy stały kontakt z prawnikami i konsultantami a także specjalistami z dziedziny e-biznesu, którzy chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą. Wypróbuj nasze oprogramowanie za darmo i oceń jego efektywność.

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konta bankowe »

  Przejrzyj wady i zalety wszystkich dostępnych w Polsce kont bankowych. Tak, jak każdy posiadacz rachunku osobistego masz określone potrzeby, w związku z tym nasze zestawienie kont bankowych pomoże Ci odszukać świetne konto dla ciebie. Wyszczególniamy darmowe konta, które opłaca się wybrać ze względu na brak kosztów i dodatkowych kosztów, sam wybierz idealną, nieodpłatną opcję dla siebie. Zamieściliśmy dodatkowo informacje na temat kont bankowych, w jakich obowiązują inne płatności – to klient decyduje się na najbardziej opłacalne rozwiązania dla siebie.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowanie »

  Kapitał na rzecz podmiotów gospodarczych dzięki funduszom europejskim są opcją dla usług bankowych i leasingu. Pożyczki ze środków unijnych to instrument elastyczny i nie jest uważany jak dofinansowanie lub dotacja. Jako pomoc de minimis to stałe i niskie oprocentowanie. Stosowny okres rozliczenia i znaczny wachlarz zabezpieczeń. Proponowane finansowe przeznaczone jest również do podmiotów będących w fazie Start-Up czyli rozpoczynających własny biznes. Dofinansowanie z funduszy europejskich ma profil inwestycyjny, ponieważ przeznaczone są na rozwój firm przez nabycie, budowę i unowocześnienie środków trwałych. Część pożyczki, jako uzupełnienie inwestycji wolno przeznaczyć na środki obrotowe.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka OC AC - Ubezpieczamy Auto »

  Ubezpieczenie komunikacyjne OC to obowiązkowa ochrona każdego użytkowanego auta. Właściciel pojazdu ma obowiązek zakupić lub przedłużyć polisę OC niezwłocznie po zakupieniu auta. Jak to zrobić szybko i dobrze? Porównywarka OC i AC ubezpieczamy auto w kilka minut pomoże wybrać najtańsze OC na rynku. Wystarczy wypełnić formularz i poczekać na wyniki kalkulacji. Po wybraniu najkorzystniejszego OC można przejść na stronę ubezpieczyciela - zapoznać się szczegółowo z ofertą lub zadzwonić do jednego z agentów. Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze!

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Max Finance »

  Max Finance - do usług! Na rynku jesteśmy od 2009 roku. Swoim klientom proponujemy oferty ze wszystkich dostępnych dla nich banków, ponieważ nie wiąże nas umowa z żadnym z nich. Działamy szybko, skutecznie i optymalnie w każdej sytuacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu obniżamy koszty kredytów, co stanowi źródło satysfakcji zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Na każdym etapie współpracy działamy z całym zaangażowaniem. Naszym klientom zapewniamy najwyższy standard obsługi, gwarantując odpowiedzialność i pełne zaufanie. Pomagamy wszystkim klientom również tym, którzy mają niską zdolność kredytową, pracują za granicą lub zatrudnieni są w innej formie niż umowa o pracę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta proponując mu rozwiązania, które są korzystne w jego sytuacji. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego maksymalnie ułatwiamy przejście całej procedury kredytowej, odbierając osobiście dokumenty zarówno od Ciebie jak i dewelopera, bez żadnych dodatkowych opłat. Jesteśmy dostępni również w weekendy

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt gotówkowy przez internet »

  Wortal prezentuje wiele ciekawych porównań z bardzo rozległego zakresu popularnych usług bankowych. Wybranie dobrej oferty nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu. Artykuły odnoszące się do rozległego finansowego świata będą również niezastąpionym źródłem mnóstwa przydatnych rad. Dzięki opisom jakie znajdziesz, dobranie odpowiedniej oferty będzie po prostu szybkie. Skomplikowane procedury przyspieszysz wypełniając prosty wniosek przez internet. Przejrzysta i bardzo prosta prezentacja pozwoli Ci się odnaleźć bez większego problemu w skomplikowanych meandrach finansowego świata. Szybka pożyczka gotówkowa to na pewno najczęściej poszukiwany produkt finansowy, może zostać wypłacona w banku jak i parabanku. Pożyczki pozabankowe mogą się bardzo różnić od kredytów w bankach porównując zwłaszcza całkowite koszty. Kredyt w banku, to chyba najwygodniejsza i jedna z bezpieczniejszych form pożyczki. Coraz częściej banki stosują zredukowane procedury pozwalające otrzymać przysłowiowy kredyt na dowód. Szybka pożyczka gotówkowa może być świetnym rozwiązaniem problemów z nieplanowanymi wydatkami. Zazwyczaj mając negatywne wpisy w bazach informacji finansowej, takich jak BIG, BIK, ERIF, KRD możemy mieć duże kłopoty z otrzymaniem kredytu bankowego. W takim wypadku jednym z możliwych rozwiązań jest skorzystanie z oferty parabanku.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »