pozycja w google - webpozycja.pl

JPK Program

JPK Program Księgowość prowadzona przy pomocy programów komputerowych zmusza właścicieli firm do przesyłania służbom kontrolnym treści przewodzonych ewidencji w ujednoliconym formacie. Celem JPK jest przyspieszanie i ułatwianie toku inspekcji. Właściciele firm zmuszeni są przepisami prawa przekazywać raporty na rzecz urzędów kontrolnych w ujednoliconym formacie, a to zmusza ich do korzystania jedynie z aplikacji, które generują lub pozwalają na zapisanie pliku w jednolitym formacie. Program fillUp umożliwia również załadowanie plików XML w standardzie JPK. Program automatycznie zbada poprawność załadowanych dokumentów i zaznaczy pola błędu w załadowanym pliku XML. Zaakceptowany plik JPK przekażesz wygodnie z fillUp tak jak e-pity z pełną obsługą statusu i historią dokumentów.

Szczegóły strony jpk.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jpk.info.pl:

JPK Program

NEWS Robale:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wielkopolska SKOK - oferty finansowe »

  Przyjdź do nas, do Wielkopolskiej SKOK – prowadzimy oddziały naszej kasy oszczędnościowo kredytowej w pięciu województwach i kilkudziesięciu miastach (oddział główny Poznań). Stanowimy polską instytucję finansową opartą na polskim kapitale i solidnych podstawach. Szczycimy się ponad dwudziestoma latami doświadczenia na rynku oraz ofertą usług finansowych, która zadowala naszych klientów. Zapewniamy zawsze atrakcyjne oprocentowanie. Wysoki procent dla kont i lokat, dzięki któremu zyskują klienci prowadzący u nas ROR czy bezpłatne konto osobiste lub rachunek dla przedsiębiorców. Niskie oprocentowanie naszych pożyczek i wygodny system spłat – w ofercie mamy pożyczki standardowe, długoterminowe, a nawet szybkie pożyczki do tysiąca złotych, zwane chwilówkami (przy pierwszej oddajesz tyle ile wziąłeś).

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Tax Consulting »

  EURO-TAX Consulting jest polską firmą zajmującą się zwrotem VAT z zagranicy dla firm. Swoje usługi kieruje głównie do firm zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym towarów, które ponoszą wydatki w krajach Unii Europejskiej. Z naszych usług korzystają również przedsiębiorstwa i korporacje organizujące imprezy, targi, konferencje oraz szkolenia.
  Wymaganymi dokumentami dzięki którym otrzymają Pastwo zwrot zapłaconego podatku są Faktury VAT bądź paragony zakupów. Należy mieć na uwadze, iż z nie każdego kraju UE jest możliwość odzyskania podatku VAT na podstawie paragonów. Wszelkie formalności załatwiamy za pomocą środków komunikacji elektronicznej, wysyłając Państwu dokumenty współpracy (pełnomocnictwa, umowę) wraz z instrukcjami wypełnienia. Współpracując z naszą firmę mają Państwo gwarancję odzyskania podatku VAT co do jednego eurocenta, po najniższej prowizji na rynku. Nie pobieramy opłat "z góry". Dopiero w momencie kiedy nasza firma odzyska pieniądze dla klienta, wystawimy Fakturę VAT i wówczas powstanie obowiązek zapłaty.
  Zapraszamy do współpracy z naszą firmą,
  EURO-TAX Consulting

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Provident.pl - szybka pożyczka »

  Firma Provident od wielu lat zapewnia swoim klientom wysokiej jakości usługi finansowe. Ponad 130 lat tradycji sprawia, że możemy zaproponować naszym klientom najwyższej jakości usługi. Instytucja udziela swoim klientom pożyczek finansowych przy minimum formalności. Pożyczki spłacać można w trybie rat miesięcznych oraz tygodniowych.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowanie »

  Kapitał na rzecz podmiotów gospodarczych dzięki funduszom europejskim są opcją dla usług bankowych i leasingu. Pożyczki ze środków unijnych to instrument elastyczny i nie jest uważany jak dofinansowanie lub dotacja. Jako pomoc de minimis to stałe i niskie oprocentowanie. Stosowny okres rozliczenia i znaczny wachlarz zabezpieczeń. Proponowane finansowe przeznaczone jest również do podmiotów będących w fazie Start-Up czyli rozpoczynających własny biznes. Dofinansowanie z funduszy europejskich ma profil inwestycyjny, ponieważ przeznaczone są na rozwój firm przez nabycie, budowę i unowocześnienie środków trwałych. Część pożyczki, jako uzupełnienie inwestycji wolno przeznaczyć na środki obrotowe.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka chwilówek - lowcachwilowek »

  Łowcachwilowek to ranking szybkich pożyczek online. W naszym zestawieniu jest ponad 20 firm pożyczkowych które oferują bezpieczną i szybką pożyczkę przez Internet. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi i rzetelnymi instytucjami dzięki czemu nasi użytkownicy mają pewność bezpiecznej, szybkiej i skutecznej pomocy finansowej. Można wziąć pożyczkę nawet do 3 tysięcy złotych na okres 30 dni. Lowcachwilowek ibejmuje tez oferty darmowych pożyczek co oznacza że jeśli jesteś po raz pierwszy użytkowniekiem danej firmy - pożyczasz i oddajesz tyle samo!

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na dowód »


  Jako serwis Go. Investment mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowsze informacje ze świata biznesu, gospodarki oraz przedstawić czym jest doradztwo biznesowe. Jeżeli jest coś dla Państwa niejasne, będziecie mieli możliwość zadania przykładowo pytania na forum dyskusyjnym czym są opcje binarne.

  Dowiecie się również jakie wybrać biuro rachunkowe albo jak naprawdę wygląda pożyczka na dowód. Dzięki naszemu serwisowi poradzicie sobie w każdej sytuacji. Serdecznie polecamy i zapraszamy. Naprawdę warto!

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »